- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 988 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 988 Culés
3
Ciekawe, co przyniosą kolejne lata...
Wydaje się, że można być optymistą. Patrzę na Barcę i projekt wygląda bardzo solidnie. Szczególnie te najbliższe sezony (jeden, drugi... piąty może nawet?) powinny być udane, z pucharami. Mamy w składzie jednego z najlepszych piłkarzy w historii, jest on w formie, do tego oczywiście reszta składu także niezwykle utalentowana... a jeszcze na dodatek wydaje się, że teraz pod wodzą Lucho postanowiono troszkę bardziej skupić się celach krótko-terminowych, dobierano zawodników z większym doświadczeniem, "na teraz" - wszystko razem każe sądzić, że jeśli nie wydarzą się jakieś bardzo dziwne rzeczy, to powinno fajnie "obrodzić".
A co dalej? Za 5, 10, 15 lat? Czemu nie miałoby być równie dobrze, pod wodzą np. Neymara? Się zobaczy. Choć chyba mam gdzieś taką małą obawę, że Barca pójdzie w kierunku opierania siły kadry na drogich transferach o krok za daleko, niż by mi to odpowiadało... ale nie ma co martwić się na zapas i smęcić!
Wszystkiego dobrego!
0
@Korbel Eeee.. akurat o drogie transfery to nie ma się co martwić, bo jak w życie wejdzie "Espai Barca", to nie będzie piniędzy ;)
Zresztą nawet teraz nie robią takich transferów. Neymar i Suarez, byli warci swojej ceny i są to transfery na lata. Pomoc mamy obsadzoną pewnie na 10 lat. Jest Alen, Samper, Rafinha, Denis, Roberto, Rakitić jeśli będzie w Barcelonie, to będzie w stanie te 6 lat pograć. Obrona wygląda trochę gorzej, ale drogich transferów na pewno nie będzie.
2
@Korbel A mi sie wlasnie wydaje, ze ta druzyna to nie jest projekt na dluzszy czas. Widac planowanie "na teraz". Obym sie mylil.