- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 586 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 586 Culés
1
COPE: "Przy nastepnej wpadce Realu, Benitez wylatuje. Nastepcy: Zidane, V.Fernandez, Capello, Mourinho. Najw. szanse: Fernandez i Capello"
8
@ViscaBarca123 No ale jak to? Wygrali 10-2 krul, wrócił pykną dubleta, Bale wali gola za golem asystuję? Sekstaśmik tak samo, chłop gra mecze życia, a tutaj takie coś. Jestem zniesmaczony w tą Wigilię już :D
2
@ViscaBarca123 Wpadka to oznacza przegrana badz strata pkt z klubem ponizej top10
czyli Getafe Levante itd
strata pktow z Villareal Sevilla czy Bilbao badz Atleti to nie jest starta.
Najbliższe mecze to Sociedad i Valencia czyli że jeśli z Valencia straca pkty to nie nazwe tego wpadką.
1
@ViscaBarca123 To trzymamy kciuki za sukcesy Rafy.
1
@sewerynVeB Tylko zeby potem się nie okazało iż skończy się okienko transferowe a Benitezteam zacznie znowu nawalać. Powoli dojeżdzamy do półmetku sezonu i zacznie się seria rewanżowa dla realu czyli wyjazd do Malagi bądź w domu Sporting.
1
@ViscaBarca123 Ale jak to.. Benitez to jeden z najlepszych trenerów na świecie!:(
1
@ViscaBarca123 Jak widać wszystko jest ok :)
http://videos.marca.com/v/0_d0ezqc2s-florentino-apela-a-la-unidad-para-lograr-triunfos-en-el-mensaje-navideno?uetv_pl=0&count=0
3
@ViscaBarca123 Ci następcy też nie powalają na kolana - Zidane, po którym nikt nie wie, czego się spodziewać, Victor Fernandez, który ostatnio wyleciał z będącego w strefie spadkowej Depor (które, jak się okazało, może grać całkiem efektywnie, co obecnie pokazuje) - to serio ten sam Fernandez?, Mourinho, który przez 3 sezony u królewskich osiągnął jeden CdR i jedną ligę a ostatnio poleciał z Chelsea w fatalnym stylu i Capello, który już 2 razy był trenerem Realu po jednym sezonie za każdym razem i chyba próbowałby nałożyć na graczy jeszcze większą dyscyplinę w defensywie niż Benitez (pewnie z podobnym skutkiem), a ostatnio z reprezentacji Rosji zrobił najnudniej grającą drużynę w Europie :P
1
@Ledsbourne na forum PD ktoś kto nie kibicuje w lidze Hiszpańskiej nikomu podsumował ewentualne przyjście Mou takimi słowami
"nie wchodzi się do tej samej rzeki 2 razy"
1
@Ledsbourne i jeszcze takie coś
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpt1/t31.0-8/1614567_820246131434931_3401779832012112654_o.jpg