- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1386 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1386 Culés
2
Mourinho:
"Gdy strzeliliśmy gola mieliśmy 15 minut, które zamieniły się w pięć ze względu na kontuzje, znikające piłki i tego typu rzeczy, które nie są miłe. Chłopcy od podawania piłek byli niesamowici. To hańba dla całej Premier League"
"To jest wina sędziego..."
5
@kubasuarez Hańba to jest to co on robi z tą drużyną, z takimi piłkarzami powinien być przynajmniej miejsce wyżej ;)
2
@kubasuarez A tak serio, zastanawiam się jak długo wszystko będzie winą wszystkich wokół, a nie samego Mou. Kiedy ten wielki trener pokaże jaja i powie, że to on coś zawalił.
PS. I tak, wiem, w futbolu nie chodzi o pokazywanie jaj ;)
1
@TheKoziol W ostatnie 15 minut było siele rzeczy, które zabierały cenny czas Chelsea i próbowały wybić ich z wspaniałego rytmu, w którym bili w drugiej połowie. Nic dziwnego, że Mou na to zareagował.
1
@Neysi Nie oglądałem, przyznaję się. Ale ciągle i tak mam wrażenie, że takiej drużynie jak Chelsea (mistrz Anglii i w ogóle!) nie wypada mieć tak nędznych tłumaczeń.
0
@kubasuarez Żoze jest niesamowity, za każdym razem obwinia kogo się da o porażkę/remis, a u nas Lucho bierze na klatę takie potknięcia.
1
@ksobi Ja tam się nie znam, ale zaryzykuję stwierdzenie, że powinni nawet walczyć o top10 w Anglii... myślę, że są na to realne szanse. O ile wszystkie czynniki się dobrze ułożą, bo jest naprawdę ciężko... Pozostaje walczyć z okrutnym losem, w ogniu wykuć swoją chwałę i może nawet zbliżyć się do europejskich pucharów? Kto wie?
PS. Choć teraz czytam bardzo przykre doniesienia:
"Czuję jednak, że moja praca jest sabotowana przez moich piłkarzy - powiedział Portugalczyk.
- Trudno jest nam zdobyć bramkę, jeśli ma się piłkarzy, którzy nie są w swojej najlepszej formie."
A więc Zło zakradło się też do samego serca Chelsea... jak żyć?