- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1086 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1086 Culés
4
Już nie wiem kto jest głupszy? Te małpy, czy niektórzy z was. Hurtowy napływ muzułmanów do Europy to najgorsze co mogło ja spotkać, bo wśród tych ludzi większość to psychole, którzy mają w dupie swoje życie, a ich jedynym celem jest zabicie białych, ale tak czytam "metody" niektórych na pozbycie się tej zarazy i stwierdzam że nie tylko ciapaci mają nasrane we łbach...
0
@G5P A według Ciebie jak trzeba zapobiec tej zarazie? dyplomacją?
3
@G5P Masz racje. To co niektorzy wypisuja jest tak samo chore jak ci islamisci. Jak mozna pisac zeHitler ma wrocic?
1
@mich_l Nie, wywalic ich do swoich państw. Dyplomatycznie? Nie. Wywieźć i tyle. Na pewno to lepsze niż palenie żywcem i nawoływanie do powrotu Hitlera.
1
@jasiek12 Dla mnie to niepojęte. Jeszcze niedawno pewnie ci sami którzy piszą aktualnie o powrocie kogoś takiego jak Hitler pisali o tym że są dumni z powstańców, że walczyli z nazistami itd.
0
@G5P I myślisz że tam zostaną? Nie będą walczyć o swoje?
Zabili tyle niewinnych osób i Ty chcesz ich "wywieźć"? Okej, zebrać ich do jednego państwa na jeden obszar, a następnie zrzucić Atomówkę. Chcą się zabijać to niech to robią u siebie nie na świecie.
0
@mich_l OK, zrzucenie atomówki jeszcze bym zaakceptował, ale palenie w piecu i wracanie do czasów drugiej wojny to przesada. Zwalczanie psychopatów psychopatycznymi metodami nie rozwiąże problemu tylko sprawi że to Europejczycy upodobnią sie do tamtych bezmózgich bestii.
0
@G5P A ktoś tak pisał? ;o