- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
10
Węgrzy prowadzą z Norwegami!
Bardzo dobrze, o to chodzi panowie Węgrzy.
4
@Stinger kto strzelił ?
5
@Kusco15 Kleinheisler, a asystował Szalai.
3
@Stinger dzięki, liczę na wejście i bramki Nikolicia :)
4
@Kusco15 Nie zapominaj o Lovrencsisu, kolejna gwiazda Polskich boisk :D
1
@Kusco15 Dokładnie, Nikolić mimo że legionista dzisiaj może strzelać gola za golem.
Niech pokaże że polska liga to nie byle co.
0
@Homeopata8989 A no tak niech strzeli honorową :)
1
@Kusco15 Gergo to też Węgier także wiesz... Chyba że samobója ma trafić?
0
@Stinger A prawda to może dla niego też hatrick ale asyst :)
0
@Stinger Masz coś do Legi?
0
@ViscaElLeo Szczerze? Tak!
1
@Stinger Co dokładnie?
1
@ViscaElLeo Ogólnie mówiąc nie kibicuję im w polskiej lidze ale w LE już mogą wygrywać.
Zresztą wolę Wisłę także wiesz o co chodzi.
0
@Stinger Wiem o co chodzi, ja im kibicuje i mam nadzieję że wygrają lige i w końcu awansują do LM, bo tylko oni mogą to zrobić, w tym się chyba ze mną zgodzisz?
1
@ViscaElLeo Tak nie do końca, oczywiście oni mają najlepszą sytuację finansową i teoretycznie największy potencjał plus najlepszy współczynnik który dałby pewne rozstawienie w 3 rundzie i spore szanse na rozstawienie w 4 rundzie ale jak to w Polsce bywa to nie jest takie pewne.
Legia ostatnie 2 lata grała w eLM i jak to się kończyło? "Gładkie" 5 minut rewanżu ze Steauą, która wcale nie grała jakoś wybitnie i szkolny błąd z Celtikiem w papierach (chociaż to była 3 runda także nawet gdyby nie błąd LM mogło nie być), a w tym sezonie pomimo udanych eLE zbierają do dupie w fazie grupowej LE... Jak dla mnie na LM w Polsce póki co większych szans nie ma, dopóki piłkarze nie zaczną grać jak należy, a właścicielowie klubów nie wzmocnią przed eLM porządnie zespołu (a nie no name-mami) to nic z tego nie będzie no chyba że jakiś fart.
Mimo wszystko ogólnie zgadzam się że Legia i Lech aktualnie w Polsce (oby wróciła Wisła) mogą tylko "marzyć" o LM, inni nawet tego nie "mają" prawa robić.