- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
0
Co się dzieje z użytkownikiem ViscaBarca123?? :D Już dawno Go nie widziałem na stronie? Dostał jakiegoś bana, czy co? No i brakuje trochę tych ciekawostek :)
8
@Bartek110 Mnie tam ich nie brakuje.. często wklejał na ślepo i albo coś było niedokładne, albo już był w takim temacie news na stronie.. wiele razy był poprawiany.. owszem, zdarzały się rzeczy naprawdę ciekawe, temu zaprzeczyć się nie da, ale ogólnie to była już powoli przesada..
0
@Bartek110 Pisałem mu PW ale nie odpowiada już 2 tygodnie :D
także ciul wie co się stało z nim.
0
@derlis Mimo, że zdarzały Mu się wpadki, o których wspomniałeś, to lubiłem sobie niektóre ciekawostki poczytać :) Choć miałem czasami wrażenie, że robi to dla poleceń :)
1
@Bartek110 Trochę przesadzał z tymi różnymi informacjami dziennie zamiast wkleić 1 post i tam te wszystkie informację zebrać do kupy, to on pisał po 50-60 postów dziennie i w każdym poście osobno ciekawostka, trochę śmiecił.
0
@Bartek110 Nie oszukujmy się.. wiele osób miało takie wrażenie.. nie jest dla mnie tak naprawdę ważne po co to robił, choć wklejanie na ślepo nawet nie czytając co właściwie się wkleja, może na to wskazywać.. nie wiem, spisków nie zwykłem się doszukiwać, koniec końców ja za nim nie płaczę : )
0
@Bartek110 W końcu zrozumiał, że polecenia na stronie to nie wszystko i rzucił to w piz**du! :D
0
@Bartek110 Widziałem niedawno jak napisał tu, że założył konto na twitterze i teraz głównie tam spędza czas.
0
@WiSNiA90 Teraz jak się ma bana to nie można przeglądać nawet strony także i tak nie odpisze.
Trzeba czekać, jeśli wróci to nam powie co i jak.
1
@Stinger O to nie wiedziałem o tym :/ tak żem regulamin przeczytał :) Na pewno powie czekamy na Piotrka.