- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1502 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1502 Culés
1
Co do transferu pomocnika, bo to już jest nieuniknione :D
Często piszecie, że najlepszym wyborem byłby Coutinho i ja się z Wam zgadzam. U mnie też jest numerem jeden jako transfer do pomocy i strasznie cieszyłbym się jakby do nas dołączył. Ale zastanawiałem się jeszcze nad innymi zawodnikami.
No i przeglądałem jak grają młodzi pomocnicy w innych klubach. I znalazłem Lucasa Mourę. Słyszałem, że jest bardzo dobry ale widziałem Go tylko kilka razy jak PSG grało jakiś bardzo ciekawy mecz i Jego gra bardzo mi się podobała. Ale nie chcę Go oceniać po kilku spotkaniach, bo to jest bez sensu.
No i przechodząc do sedna mojej wypowiedzi, chciałbym się dowiedzieć od Was, którzy w miarę często oglądają PSG, czy ten zawodnik jest warty uwagi i czy jest dobry tak jak się o nim mówi. I jeszcze jedno, czy ten zawodnik jest do wyciągnięcia z Paryża czy już klub od razu powiedział przed jakimś okienkiem, że On nie jest na sprzedaż? A jeśli do wyciągnięcia, to myślicie, że mniej więcej za ile?
Bo muszę powiedzieć, że jest ciekawym zawodnikiem :)
0
@Bartek110 Z tego co wiem stracił ostatnio miejsce w wyjściowej 11 na rzecz Di Marii, więc w normalnym klubie byłby do wyciągnięcia... Tylko że P$G to nie do końca normalny klub(wiadomo o co chodzi). Czy zaczyna w pierwszym czy na ławie, po wejściu zawsze wiele wnosi, takich zawodników się ceni, więc wątpię by Paryżanie chcieli go sprzedać ;) Jakby chcieli go sprzedać, biorąc pod uwagę że to PSG poniżej 50 pewnie by nie zeszli. I to chyba bardziej skrzydłowy niż pomocnik za Inieste ;P
0
@Bartek110 Moura to skrzydłowy, do tego PSG na pewno tanio go nie sprzeda, a bez sensu dawać duże pieniądze na rezerwowego