La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1507 Culés

0

W jakich pieniądzach bylibyśmy w stanie ściągnąć Haalanda? Tak hipotetycznie jaką by to mogła być kwota, z uwagi jeszcze na jego kontrakt do 2034 i gry dla city które nie musi sprzedawać.

1

@MsBarca 250mln

2

@MsBarca
Haaland musiałby iść do City i powiedzieć, że mu tam źle i by trzeba było dać z 200 jak nie 250. Jak mamy dawać za kogoś za 150 to już wolałbym dopłacić, ale czy się da przekonać Norwega? Plus bajeczna pensja musiałaby siąść. Z 30 myślę mln euro rocznie lekko do łapy, z podatkiem by to było chyba 60 jak dobrze pamiętam. Ciężko, może za rok czy dwa. Szkoda, że się nie rzuciliśmy na niego po etapie w Borussii jak był do złapaniu za 75..

0

@MsBarca Chłopie co Ty tutaj pytasz laików, jak tego nawet w zarządzie Barcy i City nie wiedzą :D

0

@MsBarca 350-400

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?