- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 649 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 649 Culés
1
dobry ten łatwogang, w miesiąc stał się bohaterem narodowym :D
1
@ranger3120 no ale widzisz jak kasa leci ,to nie jest łatwe robić zbiórki i tyle kasy zbierać .
1
@ranger3120 No teraz to już tak łatwo nie idzie, poza tym jednorazowe zrywy w ochronie zdrowia nic nie dają na dłuższą metę.
0
@Karol145 no ale jest różnica jak gość jedzie tylko rowerem a jak jest na mieszkaniu, przychodzą celebryci, peja z tede się godzi :D tak czy inaczej szacun za inicjatywę
2
@ranger3120 ale trzeba przyznać, że daje z siebie dużo, to takie trochę amatorskie zaangażowanie w jego wykonaniu, ale na 120 % i pełnym serduchem i dlatego tak podbija wszystkich, bo nadal pozostaje jako "swój chłop". Zresztą to widać w każdym kontakcie z fanami, skromny aż do bólu.
0
@ranger3120 Dla mnie to już wykorzystuje swój moment sławy jaki zbudował w tym czasie, a bez celebrytów co mają parcie na szkło już trudniej o kasę, no ale przynajmniej rowerkiem pośmiga.
1
@Karol145 niecałe 300 milionów zebrało u niego ilu tych większych celebrytów i gwiazd? 30? A gości łącznie ponad 300. A on teraz jest sam i zebrał już 12 milionów, wiec jego wartość jest zdecydowanie większa niż każdego z tych celebrytów co u niego był.
1
@Karol145 a czy ci celebryci poza budowaniem własnych zasięgów coś zrobili? Wpłacali kasę? Tylko Löwy przelał kasę i w dużym stopniu rozreklamował tego streama. Typek z niczego zarabia 300 baniek na chore dzieci. Weź to powtórz
0
@Kozinho. Nie rozkazuj mi xd.