- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1430 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1430 Culés
9
50 urodziny obchodzą dziś bracia bliźniacy, byli reprezentanci piłkarskiej reprezentacji Polski, Michał i Marcin Żewłakow:
Michał Żewłakow, występował na pozycji obrońcy, zagrał na dwóch turniejach mistrzostw świata (2002, 2006) oraz na Euro 2008. W kadrze rozegrał łącznie 102 spotkania, zdobywając trzy bramki. Podczas kariery występował w takich klubach jak: Polonia Warszawa, Beveren, Mouscron, Anderlecht, Olympiakos, Ankaragücü oraz Legia Warszawa. Z ekipą "Fiołków" dwukrotnie zdobył mistrzostwo Belgii (2003–04, 2005–06), z Olympiakosem trzykrotnie sięgnął po mistrzostwo Grecji (2006–07, 2007–08, 2008–09) oraz dwukrotnie wygrał puchar krajowy (2007–08, 2008–09), a z Legią w sezonie 2012-13 został mistrzem Ekstraklasy oraz dwukrotnie zdobył Puchar Polski (2011–12, 2012–13). Został laureatem nagrody w plebiscycie tygodnika "Piłka nożna" w kategorii: odkrycie roku (2000). Obecnie jest dyrektorem sportowym w klubie z Łaznienkowskie, wcześniej tą samą funkcję pełnił w drużynach Motoru Lublin i Zagłębia Lubin
Marcin Żewłakow, występował na pozycji napastnika, zagrał na mistrzostwach świata w 2002 r., gdzie zdobył jedną z bramek w jedynym wygranym przez "biało-czerwonych" spotkaniu fazy grupowej przeciwko USA (3:1). W kadrze rozegrał łącznie 25 spotkań, zdobywając 5 bramek. Podczas kariery występował w takich zespołach jak: Polonia Warszawa, Beveren, Excelsior Mouscron, FC Metz, Gent, APOEL Nikozja, GKS Bełchatów i Korona Kielce. Z APOEL-em w sezonie 2008-09 sięgnął po mistrzostwo Cypru. Po zawieszeniu butów na kołku został komentatorem meczów piłkarskich czy ekspertem telewizyjnym
@Arkon @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy @Safrani @Gary oraz inne osoby zainteresowane
1
@kubix05 "50 urodziny obchodzą dziś bracia bliźniacy (...)"
Dwaj bracia pijacy.