- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Peciak
26
@Bykunn ostatni raz jak prokuratorzy KO kogoś przesłuchiwali bez pełnomocnika, to świadek... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
11
Wspominamy aktorskie osobowości:
111 lat temu urodził się Anthony Quinn - meksykańsko-amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, malarz, rzeźbiarz i restaurator. Dwukrotny laureat Oscara, za role drugoplanowe w filmach "Viva Zapata!" (1952) i "Pasja życia" (1956). Międzynarodową sławę przyniosła mu też kreacja Zampanò we włoskim czarno–białym filmie drogi Federico Felliniego "La strada" (1954) czy tytułowa rola w filmie w komediodramacie muzycznym Michalisa Kakojanisa "Grek Zorba" (1964), za którą otrzymał nominację do Oscara i Złotego Globu czy kreacja Zagrał również w takich produkcjach filmowych jak: "Dzwonnik z Notre Dame", "Barabasz", "Działa Navarony", "Lawrence z Arabii ", "Strzelby dla San Sebastian", "Stary człowiek i morze" czy "Gotti". Zmarł 3 czerwca 2001 r.
103 lata temu urodził się Gustaw Holoubek - jeden z najwybitniejszych polskich aktorów oraz reżyserów teatralnych i filmowych. Zagrał w takich produkcjach filmowych jak: "Żołnierz zwycięstwa", "Błękitny krzyż", "Pętla", "Historia żółtej ciżemki", "Gangsterzy i filantropi", "Prawo i pięść", "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Salto", "Sanatorium pod Klepsydrą", "Jezioro Bodeńskie" czy "Ogniem i mieczem". Występował na deskach takich warszawskich teatrów jak: Teatr Polski, Teatr Dramatyczny, Teatr Narodowy czy Teatr Ateneum, a wcześniej był też aktorem Teatru Śląskiego w Katowicach. Zagrał w prawie stu przedstawieniach Teatru Telewizji. Zmarł 6 marca 2008 r.
@Arkon @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @kamyk_23 @aldewir @Konradowskyy @Safrani @Gary @MesQueUnClub_87 oraz inne osoby zainteresowane