La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1523 Culés

0

Jak ograć Włocha? oto jest pytanie dla Jagiellonii..

1

@FcPortoFan1999 Mensik ostatnio ogral Włocha

0

@mekston Tylko to gdzieś w Arabii ale ograć Włocha we Włoszech?

0

@FcPortoFan1999 Jadźka to już może myśleć o weekendowym meczu w ekstraklapie.

1

@Safrani Czyli przekalkulować ten dwumecz i odpaść bez walki :C

1

@FcPortoFan1999 potraktować ten mecz jak sparing na luzie

1

@Safrani A więc mecz przygotowawczy na Legię.

1

@FcPortoFan1999 tak wychodzi

2

@FcPortoFan1999 Jaga moze nie dac rady awansowac

1

@mekston Tutaj nie chodzi już o awans tylko o to jak przegrać aby to wygrać czyli zapunktować chociaż w rankingu. @Safrani Może jednak jakaś niespodzianka na Violę?

1

@FcPortoFan1999 no niech będzie

0

@FcPortoFan1999 mogli wziąć korepetycje od Bodo

0

@dzefrej234 Bodo to słyszałem że się bawi u fraudów i ośmiesza rywali.Niemniej tutaj jest trudniejsza sytuacja!

0

@FcPortoFan1999 Bodo moze tylko teraz bardzo pechowo wylosowac i wpadna na Glimt

0

@mekston Oni z uwagi na sympatie dwóch ważniejszych rozgrywek przynajmniej nie są tak obsmarowani sfraudzeniem jak reszta więc mogą i awansować jeszcze wyżej jeśli mogą.Polskie ekipy pamiętają i wspominają nieźle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?