- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
16
Nie zazdroszczę fanom United, oni nawet nie wiedzą, co się zbliża. Wyobraźcie to sobie kolejny brak streaku 5 zwycięstw... to też nie jest tak, że piłkarze nie mają social mediów, więc muszą już zdawać sobie sprawę z istnienia tego kudłatego człowieka. To będzie taki bodziec wjeżdżający na psychikę, że przy tym brak decimy Realu przez 10 lat, czy Rzym, Liverpool i Monachium Barcelony to pikuś. Można wręcz rzec, że przy tym powiedzieć Araujo "weź idź pobiegaj, a nie jesteś smutny, popatrz na Manchester" i mu się natychmiast poprawi. Przy każdych 4 wygranych z rzędu twarz tego typa będzie zalewać timeline piłkarzy United. Zapewne dojdzie do sytuacji, że nie którzy z nich będą kojarzyć ją bardziej niż twarze własnych dzieci. Na domiar złego, jeśli chodzi o traumę Barcelony w LM, to była nieodzownie związana z personaliami piłkarzy, których można wymienić, tutaj to się niesie na drużynę. Każda osoba, która przyjdzie do tego klubu, będzie na sobie czuć "klątwę kudłacza". Sądzę, że nawet jakby tu przyszli w mentalnym prime Ibrahimovic, Cristiano czy Lewy, to w obliczu piątego meczu byłby grany Alba z Anfield, ale zamiast w przerwie w szatni to już w tunelu przed rozpoczęciem.
Powiem, tak psycholog potrzebny od zaraz i to nie dla mnie mimo tak długiego posta. Psychika graczy United nie jest zniszczona czy w strzępach, ale ona zaraz przestanie istnieć.