- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
July_6_BcN
1
@Batys Nie mam, na pewno koło połowy sierpnia, a gdzie i z kim to nie mam pojęcia.
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
3
Właśnie odkryłem serwis Goal PL. Kojarzyłem, ale nigdy nie śledziłem. Dzisiaj przypadkowo natknąłem się na ich artykuły i to jest takie szambo, że dawno czegoś takiego nie widziałem. Jakieś clickbaitowe tytuły, czy zmyślona treść (jak pewnie większość takich serwisów).
Poniżej przykłady związane tylko z jednym hasłem - "Yamal" (więcej nie szukałem):
"Yamal zignorował rady kapitana! Raphinha ma tego dość" [24 grudnia]
Rzekomo Yamal się obraził na Raphe za rady, których mu udzielał więc są skłóceni.
Panowie 2 dni wcześniej niż ten artykuł: https://tiny.pl/1gn778yjj
"Yamal ma dość gwiazdy Barcelony! Zamierza zająć jej miejsce" [5 stycznia]
Lamine uważa, że Rapha jest słaby w środku pola i to on tam powinien grać. Dodatkowo Barcelona musi sprowadzić wtedy prawoskrzydłowego.
"Yamal zmusił Flicka do tej decyzji. Trener skreślił młodą gwiazdę" [8 stycznia]
Flick nie chce Hectora Forta już nigdy w klubie, bo kiedyś zareagował nerwowo na brak minut. Okropny ten Yamal, że zmusza trenera do takich decyzji, co nie? :D
"Yamal i Raphinha doprowadzają do odejścia gwiazdy Barcelony" [16 grudnia]
Fermin Lopez chce odejść z Barcelony, bo Flick wystawia Yamala i Raphinhe, a on za mało gra. To wcale nie tak, że Fermin sam powiedział, że nigdzie nie odchodzi. Widocznie uznali, że gada głupoty i oni wiedzą lepiej.
PS: 2 dni temu dali kolejny artykuł o ofercie Chelsea za Hiszpana i tam napisali, że "odgrywa ważną rolę w zespole Hansiego Flicka" XD
3
@Antimadridista_WR meczyki i sport.pl podobny syf
1
@Antimadridista_WR Przecież to standardowy poziom dziennikarstwa? Nie wybiega poza normy. Ten portal trzyma dobry poziom, ale ten portal jest wyjątkiem.
1
@Antimadridista_WR
Polskie „dziennikarstwo” - jedno wielkie XD