- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
0
Ale my musieliśmy być bez formy, żeby przegrać z tym Realem
0
@ali3gator real w takiej formie wygrywał ligę mistrzów, to jest drużyna nastawiona na wynik a nie piękną grę ;)
0
@Dankho94isback nie no, w takiej złej to nie. Jednak tam poziom był dużo wyższy.
0
@ali3gator ah tak?
3 strzaly vs 23 liverpoolu to lepsza forma niz obecnie?
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/liverpool-lId4TMwf/real-madryt-W8mj7MDD/szczegoly/statystyki/0/?mid=xOCpgrkC
0
@Dankho94isback to że grali piach i brzydko to się zgadzam, było tak odkąd skończyli się galacticos, ale jakość składu mieli dużo lepszą, gdy trzeba było to potrafili przycisnąć.
Nie można porównywać obecnych zawodników do Modrica, Kroosa, Marcelo, Casemiro, Carvajala w prajmie. Teraz to ułamek tego potencjału.
0
@ali3gator no tak cisnęli że przez 90 minut zdołali oddać jeden celny strzał.
Z drugiej strony obecnie mają m.in fantastycznego mbappe i jednego z najlepszych PO TAA. guler to jeden z najlepszych pomocników młodego pokolenia
0
@Dankho94isback Z Mbappe racja. TAA to się okaże jak będzie tu grał.
A Arda to jednak jeszcze musi popracować zanim dojdzie do poziomu Mordica czy Kroosa.
No i tym się skończyło wymienianie, a wtedy to jednak ponad pół drużyny to była topka.
0
@ali3gator no nie no, vinicius to też jest świetny piłkarz (niestety), courtois tak samo, militao to też bardzo dobry śo, valverde bardzo dobry pomocnik. Dodatkowo bellingham.
Uważam że real ma bardzo mocną kadrę. Problemem realu jak i Barcy jest brak mocnych rezerwowych ze względu na ffp. Jeżeli realowi wypadłby jednak równocześnie mbappe i vinicius (tak jak nam wypadł Lewy i Raphinia) to wtedy mieliby problem :)
1
@Dankho94isback ok, Vinicius też, chociaż tylko okresowo, bo to nie jest piłkarz, który ciągle jest na topie.
Nadal będę się upierał, że Modric, Casimiro i Kroos byli dużo lepsi niż ktokolwiek z obecnej pomocy Realu, również Bellingham.