- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1483 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1483 Culés
0
Przykro się patrzy na upadek Roberta w Barcelonie. Już kij tam w ten karny, bo to się zdarza i zdarzało mu się wcześniej, także w Bayernie. Chodzi o to, jak on gra. On miał dzisiaj jedno dobre zagranie przez 90 minut... W poprzednich meczach poza golami nie istniał. Bardziej, niż zwykle. Tak źle jak w tym sezonie, to on nie wyglądał nawet gdy notował 10-meczowe serie bez gola w pierwszym i drugim sezonie.
2
@kanver_ on już tak grał od początku. W pierwszym sezonie miał dobre pierwsze pół roku, później zjazd. Kolejny sezon 19 bramek w La Liga łącznie - czytaj tragedia. Ostatni sezon znów pół roku przebłysku, a później średniawo. Ludzie nie chcą tego widzieć i nie przyjmują tego do wiadomości, bo narodowość. Tłumaczenia, że strzelił 100 goli w Barcelonie (no wow główny napastnik, który ma najwięcej okazji w lidze praktycznie co sezon i strzela karne ma bramki). W tym sezonie od początku wyglądał jak parodia, ale dostał kilka patelni to coś strzelił i znów przypudrowano trupa.
0
@AlexDark00 To nie jest prawda. Pierwszy sezon miał dobry, drugi przeciętny, ale od stycznia wyglądał bardzo dobrze. W trzecim strzelał jak najęty, co broniło słabszą grę i więcej marnowanych okazji. To w mojej opinii wynikało bardziej z przejścia z zachowawczego stylu Xaviego na ultraofensywny futbol Flicka, imo w pierwszym sezonie był w znacznie lepszej formie. W tym sezonie na razie się posypał.
1
@kanver_ W pierwszym sezonie po MŚ zjechał mocno. W drugim miał tyle bramek co pomocnik realu i ogólnie był przeciętny. W zeszłym sezonie strzelał sporo, ale tak jak piszesz u nas gra się bardzo ofensywnie więc bramki wynikają z tego. Jednak przez całą przygodę w Barcy miał okresy bez bramek, w których wyglądał jak oldboy, którym jest.