- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 758 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 758 Culés
0
Im bliżej końca wykańczania, urządzania nowego mieszkania,tym bardziej już się odechciewa wszystkiego. Liczyłem na położenie parkietu po weekendzie a tu cyk górna granica wilgoci 2 i trzeba w tydzień kolejny zejść poniżej. Rano że kanapa do salonu w połowie listopada dopiero więc podziękowałem, do tego za długa wylewka do wanny.
Człowiek tak się jarał na początku, że przechodzi na prawie 100 m włącznie z balkonem a teraz tylko czeka tego końca...
1
@Nazio_87 Widzę, że co dla jednych jest marzeniem, dla innych problemem :D
1
@KamQiX mam teraz 3 tygodniu urlopu i tylko biegam na mieszkanie patrzeć co już zrobione czego nie ma co domówić. No może to są pierdółki ale im bliżej końca tym bardziej chcesz, jak ze sraniem.
1
@Nazio_87 Ale koniec końców i tak to będziesz miał więc "srać" się nie ma co.
1
@KamQiX to jest nic, znam gościa, któremu rodzice kupili mieszkanie, potem mu pomagali urządzić bo się nie kwapił, to potrafił w sklepie zrobić ojcu wyrzuty, przy obsłudze, że go raczył ściągnąć do sklepu na wybór płytek :D
Ludzie nie doceniają tego co mają
Oczywiście kolega @Nazio_87 (który notabene ma dwa konta ;D) ma prawo czuć frustrację i być poirytowany całą sytuacją, ale za kilka tygodni, jak już usiądzie w wykończonym mieszkaniu, odpali konsole czy PC to te chwile będą tylko wspomnieniem
1
@Nazio_87 „Im bliżej końca wykańczania, urządzania nowego mieszkania,tym bardziej już się odechciewa wszystkiego.”
To zdanie idealnie pasuje do sytuacji z Camp Nou :D
0
@Nazio_87 miałem tak samo. Najpierw zajarany, coś tam porobiłem, a przy robieniu gładzi w 3 pomieszczeniu miałem ochotę to pierdolić xD