- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
2
Rosja była historycznie i jest nadal naszym wrogiem/zagrożeniem. Cieżko sobie wyobrazić, że ktoś może stać po ich stronie mino takich faktów i tego co robią. Dzwią mnie wpisy broniącę Rosję, zastawiam się, czy to ktoś to pisze na poważnie czy to jednak ruskie trolle..Mamy szczęście, że należymy do NATO..miejmy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze dla naszego kraju
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 XDDDDDDDDDDD Ludzie wy nie rozumiecie ze to jest tylko prowkacja!?
Namieszac ma w umyslach by poparcie dla pomocy ukrainy zmalalo i to dziala media podsycaja ludzie wszedzie o tym pisza boja sie a rosjanie madrze to rozgrywaja.
Nie bedzie zadnego ataku na polske czy to jutro czy za rok czy za 5, oni (rosjanie) dobrze wiedza ze takimi prowokacjami nie wywolaja wojny bo zaden kraj nie rozpeta wojny przez pare dronow a ludzie trzesa portkami XD
0
@tomek8756 Rozejść się spokojnie. @Hasszz wszystko wie i za debili uważa wszystkich którzy nie rozumieją tak prostych rzeczy. Genialny strateg a my nic nie kumamy ;]
0
@JBgomeS Tak szczerze to piszesz to sarkastycznie ale w glebi serca mam nadzieje ze wiesz ze mam racje :)
Ale moja teoria ze wiekszosc ludzi to npc jest ciagle aktualna
0
@Hasszz Możesz mieć racje ale wcale nie musisz, tutaj nie ma jednego pewnego scenariusza. Przecież każdy średnio myślący człowiek wie że to nie był atak tylko jakiegoś rodzaju test. Pytanie tylko w jakim celu ktoś robi takie testy, a tu sobie możesz tylko gdybać. Nie możesz założyć że myślisz tak jak gość który jest zbrodniarzem wojennym.