- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
3
Może zostanę zjechany, ale trudno.
Ta polska piłka to dno i wodorosty, LE to już szczyt naszych możliwości, o LM nie wspominając. Ktoś powie, że pkt do rankingu będą za te LKE i możemy później mieć więcej drużyn w eliminacjach i później będziemy te kwalifikacje zaczynać, ale co z tego. My możemy mieć 15 drużyn, które zagrają w eliminacjach do LM, a na końcu i tak by wszytkie odpadły.
Kluby pokroju Crvena Zvezda są poza naszym zasięgiem, a to nawet nie jest jakiś mega mocarny klub.
Dobrze, że tę ligę konferencji stworzyli, bo tak to byśmy w ogóle nie mieli żadnej drużyny w europejskich pucharach.
1
@Konradowskyy 3 liga to wszystko co może ekstraklasa osiągnąć. Ważne że radość z gry w pucharach bedzie dla wielu spełnieniem marzeń XD
2
@Konradowskyy zgodzę sie, ale Crvena ma nieporównywalnie większe środki z gry w europejskich pucharach, stąd też bardziej jakościowi zawodnicy. My sprzedajemy po 2-3 mln i wykładamy zwrotnie 900-1,1 mln €. Z drugiej strony to tak z udziałem kadry na MŚ czy ME. Nie grasz nie zarabiasz i przepaść robi się jeszcze większa. Małymi krokami, 4 w LKE, później 1-2 w LE i tak po kolei..
1
@Konradowskyy obecnie LE to może i szczyt, ale grając w lidze konferencji oprócz punktów i nabijania rankingu też zarabiamy i ciężko nie dostrzec rozwoju polskiej piłki. Zaraz mistrz będzie zaczynać w 4 rundzie eliminacji LM, a tam, nawet w razie porażki już jest pewna LE. Tu trzeba czasu
0
@Pnog37 no okej z jednej strony masz rację, z drugiej strony kluby typu Genk czy Crvena są daleko poza naszym zasięgiem, a nie są to nawet kluby pokroju Celticu czy jakieś Basel. Też rzadko który piłkarz odchodzący z Ekstraklasy przebija się i radzi sobie w solidnych klubach (Bednarek, Moder), a to jednak wystawia lidze ocenę.