- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1618 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1618 Culés
6
Konfederacja odpowiada na "Deklarację Polską" Prawa i Sprawiedliwości;
Przemysław Wipler:"Prezes Kaczyński powinien wreszcie zrobić rachunek sumienia za polityczne grzechy 8 lat rządów PiS, wyrazić skruchę i odbyć pokutę. A zamiast tego kładzie na stole deklaracje sprzeczne z praktyką jego rządów. Żadnych brudnych paktów, konkurujemy na wizje i programy dla Polski."
Krzysztof Rzońca(sekretarz Konfederacji): "Z punktem 'mieszkanie prawem, nie towarem' to niech Kaczyński zgłosi się do Tuska i Zandberga, a nie do Konfederacji."
Grzegorz Płaczek(przewodniczący klubu poselskiego Konfederacji):"Jarosław Kaczyński jest groźnym politykiem dla Polski, wiele rzeczy nam się nie podobało przez 8 lat rządów PiS-u i wielokrotnie nasi liderzy o tym mówili.
Kaczyński zrobi politycznie wszystko, aby nie dopuścić do tego, by Konfederacja stała się partią numer jeden na prawicy."
@Kgorecki2500 @michal26 @Safrani @tomek8756 @Criss18Barca @Xaviball @Comentateiro @Roobo
4
@Kondziubarca tego się właśnie spodziewałem. A najwięcej racji ma tu Płaczek. No to za chwilę mamy wojnę na prawicy.
5
@Safrani Jarek Kaczyński zawsze miał nastawienie że "na prawo od PiS już tylko ściana" a tutaj w ostatnich latach wytworzyła się partia która dobija do 20%, to będzie ciekawa rozgrywka ;)
0
@Safrani jedni i drudzy muszą tak mówić by nie urazić swojego elektoratu. Te partie są poniekąd skazane na siebie obecnie.
4
@Kondziubarca Rachunek sumienia, a sam Mentzen bronił "dorobku" PiSu w czasie kampanii, co obejmowało min. poszanowanie bezprawia instytucjonalnego i licznych naruszeń przepisów Konstytucji.
Dla mnie to walka szajbusów.
Przecież mieliśmy pokaz jakości Konfy i Bosaka ze sraczką migracyjną na sztandarach.