- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1574 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1574 Culés
6
Baza wojskowa USA w Al-Hasaka, w północno wschodniej Syrii została zaatakowana - przekazuje Irańska agencja Mehr.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26
1
@Kondziubarca Zaraz bedzie gruby odwet :)
Rozumiem chec odwetu ale oni musza zdawac sobie sprawe ze jak posuna sie za daleko to tam USA wleci na grubo i nie bedzie czego zbierac.
0
@Kondziubarca I cyk art. 5 NATO i idziemy w kamasze.
Dobrze, że Syria to nie Europa.
0
@Kondziubarca Trump i Netanyahu dostali to co chcieli.
2
@GTBTP Pretekst jest teraz pytanie jak mocno uderzy wujek sam.
0
@Sulimo Wjedzie i skończy się jak Irak, Wietnam, Afganistan. Ale oni za mądrzy nie są i nie wyciągają wniosków. Mam nadzieję, że dadzą sobie po plaskaczach i się rozejdą. Operacja lądowa to będzie porażka dla usa a nie potrzebny konflikt światowy kolejny
1
@Tomason A kto powiedział ze to ma byc operacja ladowa. Oni moga ich zniszczyc z powietrza
O Amerykanach mozna duzo mowic ale akurat wnioski potrafia wyciagac i tu nie byłoby powtórki z ww operacji.
Sa na tyle mocarni w powietrzu ze w ten sposob moga Iran zaorac. Tym bardziej że Izrael tez swoje dorzuci.
0
@Sulimo A to już pytanie jakie Amerykanie by sobie cele postawią. Dominają powietrzną władzy nie zmienią
0
@Sulimo Tak jak pisze Kgorecki, mogą sobie rządzić w powietrzu i bombardować góry. Pytanie czy Iran coś ma wogóle. O tym, że mają i kończą pracę to ględzili już od lat 90.
0
@Tomason Nie sadze by mieli i raczej miec nie beda jak USA bedzie w ten sposób bombardowac konkretne cele.
0
@Hosh no chyba nie do końca... to Iran musiałby zaatakować USA pierwszy żeby taki zapis traktatu wszedł w życie. W obecnej sytuacji zapis ten nie będzie użyty a wstąpienie innych Państwa w tą wojnę będzie "dobrowolna" i szybko zamieni ją w światowy konflikt. Pytanie czy USA potrzebują "pomocy" innych państw? Chociaż w ich przypadku sobotni atak pokazuje, że nie, co innego wielka armia rosyjska, która kolejny rok męczy się na Ukrainie.
0
@Sulimo przecież Iran to jest państwo nie do zdobycia. Afganistanu nie byli w stanie ogarnąć, a co dopiero Iran z potężną armią, dobrą w miarę gospodarką i Chinami i Rosją za plecami. Nie mówiąc o Pakistanie, który wprost popiera Iran.
To nie jest zero jedynkowy temat, że ktoś zaatakuje bazę USA, to od razu USA wysyła tam pół miliona żołnierzy...
0
@Sulimo i tak potrafią wyciągać wnioski, że po kompletnej klęsce w Wietnamie...poszli do Iraku, Afganistanu i toczyli dwie wojny na raz, które finalnie przegrali. Zdążyli jednak stworzyć konflikt, gdzie zginęło ponad milion ludzi.
Bardzo potrafią wyciągać wnioski.