- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
4
Na oddziale bez zmian. Woda na młyn obecnej opozycji.
https://www.ft.com/content/407a8025-fadb-459e-a867-ddff6f354a56
https://x.com/MBudzisz2/status/1929818219373633890
"Czytam komentarze zwolenników obecnego rządu na temat wyniku wyborów i nie mogę wyjść z podziwu. Nie dlatego, że piszą o jakimś mitycznym "programie reform| rządu Tuska, który swoimi veto miał zablokować prezydent Duda, choć sprzeciw wobec 6 na sto kilkadziesiąt ustaw trudno uznać za bezwzględne blokowanie (tych liczb nie przytaczają, co stawia pod znakiem zapytania, moim zdaniem ich intelektualną uczciwość). Nie dziwi mnie też, że dla nich Nawrocki to "populista" nawet przed objęciem obowiązków. Co innego jest ciekawe. Otóż takie tuzy liberalnej myśli w Polsce jak Kuisz są zdania, że źródłem porażki Trzaskowskiego jest zbytnie kunktatorstwo Tuska i chcąc wygrać w przyszłości trzeba jeszcze śmielej, bezkompromisowo i w większej skali aplikować Polakom liberalne projekty w rodzaju aborcji, małżeństw jednopłciowych etc. I to w sytuacji kiedy konserwatywny Nawrocki uzyskał najwięcej od 35 lat głosów, co raczej wskazywałoby, że Polscy nie pragną więcej liberalnych pomysłów. Można powiedzieć, że takie zdolności poznawcze zwolenników obecnego rządu są dla opozycji "manną z nieba" ale zdziwienie jak można dojść do tego rodzaju wniosków pozostaje."
Poland’s left lost because of Tusk’s own errors https://ft.com/content/407a8025-fadb-459e-a867-ddff6f354a56 przez
@ft
1
@RosjaninBut ale zaraz będzie wotum zaufania, stwierdzą, że sobie ufają i tylko na te kwiaty czekam. Jak wjadą kwiaty i gratki to już będzie jasne, że im sufit na łeb się zawalił i nie rozumieją kompletnie nic.