La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

12

Zamiast fety niech sobie zaplanują do porządku transfery bo zaraz wszyscy ci których planowali odjada. Tah Bayern, Nico Arsenal, Isak Live, Frimpong to samo, Grimaldo za chwilę może wylądować za międza. A my zostaniemy z Martinem i Fortem ściągniemy 34 letniego Bernardo do tego Rasha nie wiadomo w jakiej formie i z Drewandowskim na ataku. Wywalić tego Deco i tyle w temacie.

0

@adamomarzec1990 spoko, to daj hajs na te wszystkie transfery XD

0

@adamomarzec1990 boczni obrońcy i skrzydłowy chyba że Araujo odejdzie. W tym roku priorytet a za rok bramkarz i 9. Jeżeli chodzi o LO czemu nikt nie myśli sprawdzić Valle a na PO może Venderson albo ten Rumun z Rayo. Chociaż boję się że już Deco sobie zaplanował że tam będzie Eric i powie nie ma kasy więc kupimy tylko skrzydłowego a tu nazwisk jest trochę ( Nico , Lookman , Rashford, Dias itp)

0

@gracianho7 po co kase wydawac, jak jest Eric. Jedynie srodek Tah za Araujo

0

@adamomarzec1990 Bez sprzedaży kogokolwiek mozna zapomniec o transferach zwlaszcza ze przedluzylismy sporo umow z duzymi podwyzkami.

3

@adamomarzec1990 spokojnie marudo, pozwól zawodnikom świętować

0

@adamomarzec1990 a to ten sezon przeleżeli ze nie mają prawa do świętowania?

0

@adamomarzec1990 Dzieciaku :)))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?