- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1163 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1163 Culés
13
U mnie to już jest taki Cyberpunk 2077, że żulernia popyla na hulajnogach elektrycznych z plecakiem pustych butelek i niedopałkiem w gębie. Niedługo będą pytać przechodniów czy im popilnują sprzętu za 2 zł :D
4
@MesQueUnClub_87 się mieszka w bogatej dzielni, to się ma bogatych żuli.
1
@Safrani Bogatą bym jej nie nazwał, ale na pewno jest to najlepsza lokalizacja w mieście bo osiedle jest usytuowane blisko natury. Nie daleko bloku mam rzekę Wartę i otwarte tereny pól i lasów. Nawet kury można usłyszeć u niektórych sąsiadów z domków. Z drugiej strony 7 minut autem do samego centrum, więc jednocześnie blisko wszystko i spokojnie bez gwaru. No, ale są też Żabki i Lewiatany, gdzie przesiadują menelsi :D
1
@MesQueUnClub_87 to w sumie takiej fajne miejsce do życia
1
@MesQueUnClub_87 ja ze swoimi się zakumplowałem. Kiedyś czekałem z nimi przed Żabką bo babka gdzieś wyszła na chwilę, niezłe pianie było. Od tej pory sobie cześć już z daleka pokazujemy. Mam nadzieje że nie skończy się na wspólnym waleniu dykty pod sklepem.
Ogólnie o hajs nigdy nie proszą, kulturalni a nawet przedsiębiorczy bym powiedział bo sami ze złomem latają. Jeden został sam bo zmarła mu żona i się nie pozbierał, drugiego kobita zostawiła i wszystko zabrała i popłynął. Oboje zgodnie przyznali że to alkohol ich sprowadził na dno a nie życie. Jak mi to opowiadali to już żaden z nas się nie śmiał. Oczy nie kłamią, aż cały dzień miałem potem zepsuty.
Oczywiście to wyjątki z żulerskiego uniwersum:D
1
@qbsonFCBarca No niestety życie pisze różne scenariusze i jeden z tych pijaczków był kiedyś bogatym przedsiębiorcą w latach 90, który niestety stracił wszystko przez %%%. To nie są głupi ludzi tylko się mocno pogubili w pewnym momencie życia.