- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1276 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1276 Culés
0
Dużo ludzi pisze że ta Norwegia by nas zezłomowała.
Mimo fatalnej gry od kilku lat to jednak my wchodzimy na duże imprezy, a Norwegowie nie.
Ja tylko przypomnę że oni z Austria w zeszłym roku przyjeli manite :))
4
@Criss18Barca Polska na Euro też prawie przyjęła i co z tego?
Ty widzisz co gra nasza repka? Jak nie może zbudować akcji z ogórkami z Litwy?
2
@Criss18Barca Żeby zaraz się nie okazało że Euro 2024 to ostatnia impreza na jaką pojechaliśmy do końca tej dekady..
2
@Criss18Barca Obudź sie chlopie, od tej Norwegi dzisiejszej Polska by dostala to by był gwałt i to gruby.
0
@Criss18Barca ok. Jaka w obu krajach rządzi kultura sportu. Bo na pewno nie piłka nożna.
U nas na nieszczęście jest to piłka nożna. Stąd te dramy.
U nich te dramy pewnie są w innych dyscyplinach.
0
@MesQueUnClub96 Mimo to na 80% zagra w barażach :)
0
@Lionel_Messi10 Ja tylko przypomnę że ta wielka Norwegia nie umie pokonać Kazachów czy Gruzji
2
@Criss18Barca Tylko w tych barażach to My raczej już nie wylosujemy kogoś typu Estonia czy Walia :(
1
@Criss18Barca Dobra zobaczymy kto teraz wejdzie na MŚ a kto zostanie w domciu, obstawiam ze Polska przed TV będzie miała MŚ. ;-)
@FcPortoFan1999 Prawda i nie będzie liczenie juz na farty i farfocle.
1
@Lionel_Messi10 Myśmy chyba tego farta i farfocla wykorzystali w prześlizgnięciu się na tamte mistrzostwa.Są jakieś limity.
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie xD
1
@Lionel_Messi10 Na samym turnieju już tego szczęścia nie było.Umiejętności w sumie też.
0
@Criss18Barca Norwegia to majstruje przy kombinezonach.