- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1372 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1372 Culés
11
Największą głupotą było by wyrejestrowanie Szczęsnego będącego w coraz lepszej formie, na rzecz powracającego po kontuzji Ter Stegena, gdzie niewiadomo w jakiej formie wróci po tylu miesiącach bez gry, nie daj Boże przy odnowieniu kontuzji znowu zostaniemy tylko z ręcznikiem Penia.. Sezon dla Ter Stegena się zakończył, w następnym sezonie będzie musiał się nieźle napocić żeby wygrać rywalizację z Wojtkiem ( o ile przedłuży kontrakt) Niemiec przed kontuzją nie był w wyśmienitej formie, napewno nie dawał więcej niż obecnie Wojtek
1
@VeB 1899 Nigdy nie dawał więcej jeśli patrzymy na całokształt i wszystkie rozgrywki. W lidze hiszpańskiej miewał super sezony, ale to za mało.
4
@VeB 1899 Po pierwsze to nawet po Szczęsnym było widać, że po przerwie od piłki potrzebował czasu i paru spotkań aby wejść na optymalny poziom, więc nie ma opcji, że Mats z buta dostałby 1 skład. A przede wszystkim Wojtek to klasa wyżej niż Niemiec, w końcu mamy bramkarza klasy światowej i zwykłą głupotą byłoby zrobienie czegoś takiego. Myślę że Flick to na tyle bystry gościu że nie ma szans, że coś takiego miałoby miejsce.
0
@LeoMessiiBarcaPepa dlatego nie ma co ryzykować, Szczęsny daje spokój z tyłu, zrobił postępy w grze w wysoko ustawioną linią obrony. Co innego jakby jedynym bramkarzem był Penia…Ter Stegen może mieć problem żeby wygrać rywalizację z Szczęsnym od nowego sezonu, a co dopiero teraz.
0
@Dzejkob97 obyśmy się nie mylili.
2
@VeB 1899 https://x.com/JeffMedia14/status/1901742596659068993
Tylko ten Pan może bronić bramki
0
@VeB 1899 bez przesady nikt nie jest w tym klubie az tak głupi a poza tym, Ter Stegen, nie miał az tak silnej pozycji jak mu się wydaję