La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1794 Culés

9

Flick ma swoje głupie deycyzje ale taki Torre jest przykladem, że u niego zawodnik nawet na treningu sie rozwija. Bo w Gironie czy Barcy wcześniej byl kilka poziomów niżej. Taki Yamal, Raphinha, Inigo tez zrobili postęp

3

@Faro niestety nie wszyscy , Balde się kompletnie nie rozwija.

0

@ShawnC balde na swojej pozycji nie ma konkurencji

0

@Kinginiesta To żeby się rozwinąć musisz mieć konkurencję?

0

@Faro Torre od Flicka nie dostaje praktycznie szans. Chyba że z ogórkami.
Więc nie wiem czego to przykład. Bo chlop nigdy nie zagrał w 2 meczach z rzędu chyba....

konto usunięte

0

@Faro to wyjątek też od reguły w kontekście wypożyczeń w Barcelonie. 99% wypożyczonych w ostatnich latach kończyło poza klubem albo pchali na kolejne by odwlec odejście. Obecnie tylko on, Fati, Eric i Pena są piłkarzami których klub wypożyczał. I póki co tylko Pablo pokazuje cokolwiek. Reszta w przeciągu roku pokończy w innych klubach.

0

@PatrykBarca pisze o treningach, skoro nie gra a postęp robi to właśnie na treningach

0

@PatrykBarca jak nie masz konkurencji to często nie masz bodźca z zewnątrz i wiesz ze masz pierwszy sklad. Jeden tego nie potrzebuje drugi wręcz przeciwnie. Messi i Ronlado wielokrotnie powtarzali ze rywalizacja była dla nich paliwem, wzajemnie się napędzali

0

@Kinginiesta W składzie to oni rywalizacji nie mieli :)

0

@PatrykBarca czepiasz się a dobrze wiesz o co chodzi, rywalizacja na pozycji sprawia że zawodnicy się rozwijają, nie zgrywaj się teraz ze nie załapałeś o czym mówię

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?