La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

13

Wczoraj widziałem dużo porównań Flicka do Xaviego, liczby punktów na tym etapie i tak dalej. Ale jakoś każdy pomija kwestie LM. Ciekawe dlaczego. :|

Aaa, no wiem dlaczego.
-Pierwszych 6 spotkań w LM za Xaviego:
1 wygrana, 1 remis, 4 porażki,
8:10 bilans bramkowy, 1 czyste konto.

-Pierwszych 6 spotkań w LM za Flicka:
5 wygranych, 1 porażka, 21:7 bilans bramkowy, 2 czyste konta.

Jesteśmy w dołku, Flick nie jest bez winy, ale to pisanie i porównywanie do Xaviego to jedno wielkie XD. Już pomijając to, że Xavi dostał czas, który w dłuższej perspektywie nie do końca wykorzystał, a Niemiec jest dopiero tu pół roku. Takie ocenianie na danym etapie jest totalnie bez sensu. Tym bardziej, że dalej liderujemy w lidze, a w LM jesteśmy na drugim miejscu. Myślę, że każdy by chciał być w takim dołku. :) Niektórym się ładnie w dupach poprzewracało, bo chyba myśleli, że już przez następne 10 lat każdy będzie 5;0 od nas dostawał. Otóż nie. Kryzys przyszedł, owszem, bo zawsze przychodzi, w każdej drużynie, pod wodzą każdego trenera. Ale ludzie... Zmienianie trenera co pół roku to nie jest złoty środek. Tym bardziej, że naprawdę widać na przestrzeni tego sezonu sporą poprawę w grze. Rozumiem, że wczoraj wiele komentarzy po meczu było pisanych w emocjach, ale jak ktoś nie umie ich opanować, to może lepiej niech odpocznie od internetu. Bo pisanie głupot o zwolnieniu Flicka, albo wyzywanie piłkarzy od najgorszych to jest poziom dna.

3

@GigiAmoroso to wszystko zasługa zmiany formatu LM według nich. Dzisiaj ktoś mi wyskoczył z takim argumentem

konto usunięte

1

@GigiAmoroso Xavi też dostał olbrzymie wsparcie od Laporty w pierwsze letnie okienko. Dla niego oddali przyszłe dochody pod zastaw, by mógł zrobić przebudowę według własnego poglądu. Klub nawet nie utrudniał mu ściągnięcia jego zachcianki jaką był Alonso czy zatrzymania Roberto. Hansi zaś przyszedł i pierwsze lato to głównie wyprzedawanie składu i podstawianie lewych L4, by zarejestrować Olmo. A jeszcze zimowe okienko i kolejne negatywne emocje przed nami.

Flick nie dostał takich narzędzi jak Xavi czy Valverde, by móc zrobić realne przebudowanie składu. W zasadzie głównie posiłkuje się tym co B wyprodukowała.

7

@Faro Format formatem, ale w LM Barca zdemolował Bayern i wygrała z Borussią, która w LM nie przegrała u siebie od dłuższego czasu. Śmiem twierdzić, że Xavi przepierdzieliłby oba te mecze.

1

@GigiAmoroso na mój gust problem leży w powrocie zawodników po kontuzji i nie są w formie też Ci bez kontuzji mogą być zmęczeni jak wczoraj Robert czy defensywnego.Muelismy kryzys kounde .A obrońcy grają wszystko

4

@GigiAmoroso Nie wiem czy tylko tutaj czy ogólnie u ludzi jest bardzo niski próg cierpliwości. Szybko się ekscytują, a potem szybko się zniechęcają i właściwie każde przeprowadzenie długoterminowego procesu wiąże się z takimi napadami emocjonalnymi. Okres w lidze jest gorszy, ale po pierwsze nie mamy straty 10 punktów w tabeli, po drugie do końca zostało 20 kolejek, a po trzecie w LM jak na razie nie ma kryzysu.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87 ja bym to określił, że mamy podobny okres co za Enrique w pierwszym sezonie. Wtedy też zdarzały się dziwne mecze i wtopy. W Lidze Mistrzów porażka w Paryżu. Jednak sumarycznie póki co lepiej to wygląda niż w zeszłym sezonie. Dużym też utrudnieniem jest też fakt, że część ogniw jeszcze pół roku temu siedziała w trzeciej lidze. Teraz są w innym świecie i póki co tylko Casado w nim się odnalazł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?