- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1577 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1577 Culés
0
3 zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata w biegach narciarskich odniósł Martin Loewstroem Nyenget.
Norweg wygrał bieg na 10 km stylem dowolnym w Lillehammer. Było to jego 17 miejsce na podium PŚ.
Kolejne miejsca na podium zajęli również Norwegowie. Drugi był Simen Hegstad Krueger (27 podium w zawodach PŚ), a trzeci lider PŚ Harald Oestberg Amundsen (17 podium w zawodach PŚ).
W czołowej 10-tce było aż 8 Norwegów, a cała pierwsza szóstka także należała do nich.
Johannes Hoesflot Klaebo nie startował.
Dominik Bury zajął 42 miejsce, a więc zdobył punkty do klasyfikacji generalnej PŚ aczkolwiek odkąd zmienili zasady, że punktuje TOP 50 to o te punkty łatwiej zaś żadnego progresu u Burego nie ma, nawet powiedziałbym, że jest duży regres.
1
@Stinger_
Wyniki podobne jak w biathlonie męskim, ale to były chyba zawody z narciarstwa klasycznego :)
0
@meteo100 Oczywiście to biegi narciarskie. W sumie co z różnica skoro i tu i tu wygrywają Norwegowie?
Chociaż w sumie jakaś jest bo w biegach jeszcze bardziej dominują niż w biathlonie.
Zresztą biathlonista Einar Hedegart zajął dzisiaj 8 miejsce w zawodach PŚ w biegach narciarskich.
Norweg nie zakwalifikował się na zawody PŚ i IBU w biathlonie to wystartował tutaj, a i tak pokonał wszystkich poza Niemcem Mochem (i był ex aequo z Austriakiem). Pozostali, którzy go pokonali to Norwegowie, a i sam pokonał kilku bardzo dobrych biegaczy z Norwegii m.in. Golberga, Jenssena czy Toensetha.
0
@Stinger_ to jest ten problem biathlonu męskiego. Jak kiedyś była rywalizacja norwesko-francuska tak teraz walczą przeważnie tylko z sobą. Dobrze że biathlon kobiet jest bardziej wyrównany.
1
@meteo100 Na pewno sami Norwegowie są zadowoleni bo cały czas mają swoich w czołówce i bardzo często nie tylko zwycięzcę ale i całe podium ale jednak dla kibiców innych reprezentacji jest nuda bo większość zawodów wygrywa jeden kraj.
Mimo wszystko w biathlonie jednak są tacy co powalczą z Norwegami - oczywiście musi zgrać się ze sobą kilka rzeczy (wystarczą odrobinę gorsze warunki na strzelnicy) ale jednak wciąż to jest bardziej możliwe niż rywalizacja w biegach gdzie oczywiście Norwegowie nie wygrywają 100% zawodów ale przy braku Rosjan (szczególnie Bolszunowa) w zasadzie nikt nie jest im w stanie zagrozić w rywalizacji o największe trofea (szczególnie PŚ) i nawet kiedy na trasie nie ma ich lidera Johannesa Hoesflota Klaebo to i tak mają całą szóstkę, ośmiu w dziesiątce i dziesięciu w TOP 13... W ostatnich zawodach w biathlonie Norwegowie też mieli całe podium ale kolejne miejsca zajęte przez nich to "dopiero " 11 i 25 (i dalej) także gdzieś tam ta rywalizacja mimo wszystko jest bardziej otwarta.