- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1869 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1869 Culés
44
Scott McTominay:
- Reprezentacja Polski składa się z dobrych zawodników, ale jako drużyna nie istnieją. Mentalnie wyglądali jak mali chłopcy. Wystarczyło agresywnie podejść i po bramce na 0:1 i momentalnie spuścili głowę. My walczyliśmy do końca, a oni pod koniec już odpuścili. Dlatego przegrali.
Ostro, ale celnie.
5
@NeroTFP1 ale przecież wygraliśmy 6:2
4
@D10SLEO
"Byliśmy lepsi" - Piotr Zieliński, ale to Xavi.
0
@NeroTFP1 źródło the moon?
9
@NeroTFP1 Czyli rozumiem że jak przegrali pierwszy mecz u siebie z nami w doliczonym czasie gry, to wtedy oni wyglądali ja mali chłopcy, a my walczyliśmy do końca...
3
@Bobo25 Jakby nie patrzeć to tak było. My naprawde wczoraj zagraliśmy jak lamusy te 2 minuty przed stratą bramki, gdzie zaczęła się paniczna gra do tyłu - do bramkarza, zamiast spróbować coś wykreować jeszcze, ew. powalczyć w środku boiska.
W Szkocji Polacy pokazali mental w końcówce.
0
@NeroTFP1 to jak spuściliśmy momentalnie głowę, to dlaczego nie nastrzelali nam tak jak Portugalia i dali sobie strzelić na 1:1 pozwalając nam przy ich bramce momentami klepać ich jak dzieci...
0
@Ojciec5tkidzieci dlatego ciągle dzisiaj piszę, że lepiej próbować grać ofensywnie i może uda się nam coś strzelić niż się bronić, bo koniec końców i tak stracimy tego gola... jak strzeliliśmy gola na 1:1 i się cofnęliśmy, to wyglądaliśmy jak Polska z wcześniejszych lat, momentalnie zero składnych akcji, wybijanie piłki na oślep, dojść z piłką do bramki rywala = cud.