- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1428 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1428 Culés
4
Od przyszłego roku w F1 nie będzie dodatkowego punktu za najszybsze okrążenie.
@MesQueUnClub96 @Encore @Popitek12 @Kessie @michal26 @MichuZ44 @budel17 @Azi @Sulimo @Chaoss
0
@mekston I dobrze, bo do niezłych patologi tam dochodziło czasami w związku z tym jednym punkcikiem. Redbull sobie ściągał Tsunode czy Ricciardo do boksu, którzy byli na 15 miejscu, żeby zabrać punkt np. Norrisowi.
0
@BartqRKO w Singapurze Ricciardo zjechał ale też teraz w GP USA Alpine ściągnęło Ocona żeby zabrał punkt Colapinto
Ten kierowca co nie jest w punktach może grać na drugiego.
0
@mekston Jakby najszybsze kółko obowiązywało gości tylko w TOP10 to mogłoby to zostać, a tak to płakać po tym nie będę.
W sensie żeby ktoś z 18 miejsca nie mógł odebrać punktów komuś z TOP10.
0
@BartqRKO w sensie ze ktos spoza top10 nie może odebrać?
Oo ciekawy pomysł
Ogólnie to samo w sobie nie jest złe bo taki dodatkowy smaczek - ta koncepcja mi się podoba. W sensie wciąz mogloby dojsc np pod koniec sezonu szczegolnie do pewnych sytuacji - typu drugi kierowca jedzie 5 ale bierze nowe opony i konczy 8 (np gra dla kolegi z ekipy) ale zabiera najszybsze kolko komus tam. Ale teraz to kazdy spoza top10 moze sobie to kontrowac w teorii.
1
@mekston Tak, bo takiemu Maxowi pomóc w tym może Perez, Tsunoda i Lawson. Jest duże prawdopodobieństwo, że wszyscy trzej będą poza dziesiątką, więc zrzucą jednego z nich do boksów po świeże opony, żeby zabrać najszybsze kółko Norrisowi, Leclercowi czy komuś innemu. To jest głupie i nie powinno tak być.
1
@mekston a ja uważam że to błąd zwłaszcza jeśli jak widać tych punktów może być na styk w walce o mistrza. i to może być drugi sezon na przestrzeni 4 lat gdzie też będzie na żyletki
1
@budel17 znaczy dla mnie to jest dodatkowy smaczek wyścigowy, ale podoba mi się koncepcja @BartqRKO
Ogólnie też F1 jest sportem drużynowym, więc jeśli Twój teammate tak Cię wesprze to spoko w teorii. Tutaj zgadzam się, że lekki problem pojawia sie kiedy Red Bull może wykorzystać swoją młodszą siostrę do takiego zabierania najszybszego kółka.
0
@BartqRKO ale to nie max perez lawson czy tsunoda do tego doprowadzili że tak jest. a skoro tak jest to mogą z tego korzystać - proste