- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1378 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1378 Culés
2
Jak to dobrze nie sugerować się opiniami i wyrobić sobie własną. Joker 2 ka - jeśli ktoś spodziewał się Nolanowskiego Jokera będzie zawiedziony .( Dlatego też tak niskie oceny , widzowie chcieli Jokera - nie filmu o osobie z zaburzeniami i degradacja społeczną która ten film świetnie podkreślił) Jeśli ktoś chciał obejrzeć kontynuację Arthura Flecka będzie przynjamniej zadowolony i ukontentowany z seansu. Wątki musiacalowe owszem są, ale nie są uciążliwe i wstawione na siłę. No i końcówka ... Dla mnie obie części ,to preludium do Jokera "Batmanowskiego" mocne 7/10.
0
@Muszynianka idea jokera to genialny umysł przewidujący na 3 kroki kontrolujący grę który jest nie przewidywalny.Ten joker w 1 tego nie miał.Wycieli z niego to co najlepsze o dłużyznach nie wspomnę.Był do bólu przewidywalny.To co w tym filmie było najlepsze to gra aktora, muzyka na wiolonczelę i scenegrafiaę ze schodami.Na dziś Nolan jest nie dościgniony.Na 2 się nie wybrałem bo obawiałem się tych wad.No i oceny które nie zachęcają poczekam aż trafi na netflix czy Disney.
1
@Muszynianka też mi się podobał ten film, jesteśmy w tej mniejszości.
0
@Borneo wyjaśniłem to w nawiasie. To nie jest Batmanowski , Nolanowski jak zwał tak zwał Joker. Arthur Fleck zapoczątkował Jokera "właściwego " Jokera którego ogaldamy w Arkham. To nie on ,nim jest. To jest zupełnie inna historia . Nie będę tu bronił po grób dzieła Tooda Philipsa bo też ma swoje niedociągnięcia ale jako całokształt broni się mocno .
@Pedri16Future też nie będę używał tu frazesów że ktoś " nie zrozumiał przekazu " bo każdy ma prawo do subiektywnej oceny , ale tak jak w filmie - Jokera chciał i kochał każdy , Arthura nikt nie chciał i nikomu był nie potrzebny ot to , zdegenerowany margines społeczny.
0
@Muszynianka tzn ja szukam i plusów i minusów i ten film ma świetne rzeczy.Gdyby dodać do tego jockera genialność gracza.Lepiej zrobić montaż to byłby kawał filmu.Tez ludzie z taką 2 biegunówką nie łapią się za broń i nie strzelają.Raxzej wymagają atencji i uwagi.Jeśli ktoś tu podejdzie I będzie wszystkich brał pod taką ocenę to ci ludzie będą jeszcze bardziej samotni.Dobrze aby ten film w tym obszarze nie był wpływowy.