- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1613 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1613 Culés
0
Real niby chce Anrolda i Daviesa, Barca musi zadziałać żeby przynajmniej jednego im zwinąć, bo to jednak rywal
3
@Faro tyle gwiazd w jednej ekipie, to nie ma prawa się udać
2
@Faro Czyli spośród wszystkich argumentów za sprowadzeniem TAA i Daviesa, Twoim zdaniem należy działać, bo chce ich Real?
0
@Faro Real to się może po jajach podrapać co najwyżej.
0
@Zoker dopowiadaj sobie, ich jakość nie ma żadnego znaczenia przecież. Jakby to byl Maffeo to tez bym chciał go zawinąć Realowi
0
@Faro jeszcze większe dziury na tyłach. Wybornie niech biorą obu
1
@Faro Ale co mam sobie dopowiadać? XD Zadałem Ci pytanie, na które mi odpowiedziałeś.
Dziwne podejście masz.
0
@Faro Proszę Perez idź po Bednarka i Bochniewicza.
0
@Zoker bo szukasz kontrowersji i zaczepki z dupy tam gdzie jej nie ma, to na co tu odpowiadać xD
Bezpośredni rywal może wziąć za free dwóch topowych bocznych obrońców, Barca powinna im bić brawo i nie wykonać nawet ruchu, tak? Jak Real na złość wziął Gulera w którego i tak ma wywalone to my nie możemy
0
@Faro A stać was na to, żeby brać zawodników tylko na złość?
2
@Faro Nie szukam kontrowersji.
Bardzo dobrze, że nie działamy według Twojego profilu, bo byśmy skończyli z Jovicem czy innym Bajlicem.
@DonCarletto Nie stać, ale kolega @Faro ma bardzo głęboko zakorzeniony kompleks Realu Madryt. Coś się musiało stać strasznego w dzieciństwie.
1
@Zoker ty jesteś po prostu za Realem, zapomniałem i cie boli wszystko co napisze o tym klubie, nawet jak to nie jest nic złego
0
@Faro Przecież nie napisałeś nic złego o Realu, a mnie nic nie boli. Nie rozumiem Twojego podejścia do tematu transferów, które kierowane jest nienawiścią do rywala, a nie zdrowym rozsądkiem.
0
@626 to niekoniecznie jest takie czarno białe. Zawsze można grać na trzech stoperów, czy nawet na dwóch plus Tchoumeni jako trzeci.
0
@VegetaPolska pod Alonso wysokie wahadła, ale wtedy raczej Frimpong powinien przyjść z trenerem
0
@Faro niech biorą ich obu. I sam jeden Rudiger będzie bronił.