La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

1

Cosik śmierdzi mi ten mecz z Osasuną remisem. Oby ten smród jak najszybciej się ulotnił...

1

@FCBparasiempre To czyli Barca wygra!

0

@FCBparasiempre 0-3 dla nas

0

@matirix20 To i tak bardzo optymistycznie, no ale zobaczymy czy masz racje...?

0

@FcPortoFan1999 Tego sobie życzmy!

0

@FCBparasiempre Jak ktoś mówi że "śmierdzi remisem" to Barcelona zwycięży.Podobnie jest z Madryciątkami.

0

@FcPortoFan1999 No to zobaczymy, gdyż ostatnimi czasy te wyjazdówki źle wyglądały w wykonaniu Barcuni...

0

@FCBparasiempre Ja bym jednak nie zwracał na poprzednie sezony, tylko na ten obecny.Barcelona czy na wyjeździe czy u siebie czuje się jak u siebie w domciu.

0

@FcPortoFan1999 Wyjazdówki, przestrzegałem,wyjazdówki...!

0

@matirix20 No i co tam panie ekspercie teraz powiesz...?

0

@FCBparasiempre Pierwszy raz kiedy LR miała rację z pesymistycznym nastawieniem od dawien dawna po samych składach.

0

@FcPortoFan1999 No akurat teraz się z tobą zgodze w stu procentach!

0

@FCBparasiempre Sam sądziłem że będzie dokładnie odwrotnie.Ale nie tym razem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?