La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 956 Culés

6

Pojawił się zwiastun drugiego sezonu The Last of Us. Pierwszy sezon był wg. mnie dobry, a momentami bardzo dobry, więc liczę na utrzymanie poziomu i ciężkiego klimatu.

twitter.com/StreamOnMax/status/1839319097273889280

0

@macio_944 The last of US to gra

1

@macio_944 Ja tam jakoś mocno nie czekam, ale od biedy obejrzę. Zaczął się świetnie, później miał dobre momenty, ale miał też bardzo złe momenty (odc 3 i 7). Finał mnie nie porwał.

0

@macio_944 Co tu robi Din Djanin?

0

@Popitek12 A Cristiano Ronaldo to piłkarz.
@kanver_ Mnie odcinki 3 i 7 się podobały, gorszych momentów bardziej upatrywałbym w tempie, ale to moje zdanie.
@Kgorecki2500 Gra.

3

@macio_944 Świetna informacja. Pierwszy sezon mnie jakoś nie powalił na kolana, żeby się sypały "ohy" i "ahy", ale przyjemnie mi się to oglądało i jestem gotowy na Chapter Two.

1

@macio_944 ciekawe czy będzie fabuła zgodna z drugą częścią gry czy cos przedstawią z wydarzeń pomiędzy grami

1

@macio_944 Widać, że się nie przelewa w odległej galaktyce :P

0

@macio_944 nie wiem czy chce to oglądać i jeszcze raz to przechodzic

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?