- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1794 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1794 Culés
1
"W Magnuszewie w powiecie kozienickim kierujący fordem pijany 42-latek uderzył w pieszych. Na miejscu zginęły dwie osoby, trzecia zmarła w szpitalu. Dwie osoby są hospitalizowane. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. "
Morderca byl pijany. Ok półtora promila. W 2010 roku stracił praw jazdy za jazdę po pijanemu. I za kilka lat wyjdzie z więzienia i może uśmiechnąć się rodzinie ofiar w twarz. Taki to chory kraj.
Śmiertelne potrącenie pod wpływem alkoholu powinno zaczynac się wyrokiem od 25 lat w górę. Ale nikt nie wyciąga wniosków, mimo że takich sytuacji jest dużo. Jest przyzwolenie na mordowanie za kółkiem..
0
@MESSIah16, już dziś ten temat był tu poruszany i mi ciężko uwierzyć, że można być takim idiotą. Trzy osoby MINIMUM nie wróciły do domu przez jednego kretyna. Nie wiem co możemy jako Państwo zrobić żeby coś zmienić, ale powinno być wprowadzone wszystko żeby uniknąć takich sytuacji.
Dziś oglądałem najnowszy odcinek na YT od STOPCHAM, można tam zauważyć, że ludzie nie potrafią używać odblasków chodząc ulicą po zmierzchu. Tu również jest potrzebna edukacja
3
@MESSIah16
Każdy kto wsiada po alkoholu za kierownicę, powinien być sądzony jak z zabójstwo z premedytacja (w przypadku wypadku/jakiegoś zdarzenia).
A jeśli do niczego nie dojdzie i tylko zostanie złapany po alkoholu - sądzić jak za próbę umyślnego zabójstwa.
1
@FCB_dimiC "Nie wiem co możemy jako Państwo zrobić żeby coś zmienić, ale powinno być wprowadzone wszystko żeby uniknąć takich sytuacji."
Wprowadzić drakońskie kary, żeby jazda po alkoholu wzbudzała przerażenie. Z odblaskami zgoda.