La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1579 Culés

0

2:1, 1:1, 0:1 - takie były wyniki Barcelony gdy Ferran Torres schodził z murawy. Gra za każdym razem była wyraźnie lepsza w 2 połowie. Przypadek?

4

2

@Comentateiro rozumiem że zespół grał słabo z Valencia i Rayo w pierwszych 20-30 minutach przez lewego napastnika. Zaraz napiszecie że to wina Xaviego. W Barcelonie nadal jeden element się nie zmienił, jak rywal mocno presingiem gra to wyglądamy beznadziejnie. Bilbao presingiem nie grało i zobacz nawet z ferranem dobrze to wyglądało

3

@Comentateiro nie miałbym nic do Torresa gdyby grał jak Raphinha czyli grał na 120% i zostawiał serducho na boisku. Ale on absolutnie nic nie daje poza możliwością do zagrania do niego piłki...

Chętnie zobaczę Olmo na lewej, Rapha środek i Pau na prawej

0

@tbas Na whoscored na tle pozostałych graczy ofensywnych jego nota wygląda tragicznie - 6.38. Jest najgorsza ze wszystkich zawodników, którzy zagrali min. 150 minut.
Ferran nie jest na razie opcją w ofensywie, a skoro nią nie jest, rywalom łatwiej jest się bronić. Nie wiem czy muszą przejmować się nadmiernie naszą lewą flanką z Ferranem na murawie.

1

@Comentateiro nie bronie Ferrana ale prawdą jest że czasami świetnie wychodzi zbiegając że skrzydła do środka na wolne pole ( jak w jednej akcji gdzie był spalony i nie strzelił ) ale albo podania do niego są spóźnione albo kompletnie niedokładne .
Na razie to piłkarze jak Cubarsi , Ferran czy Fermin wyglądają fatalnie ale to dopiero początek , wygrywamy , więc wyluzował bym.

1

@Comentateiro ale on jest tragiczny, tylko obwinianie go za wynik? Nasza lewa strona to katastrofa. Z Balde Martinem na czele. Szkoda, ale może coś w styczniu wymyśla.

0

@ShawnC To prawda, że nie on jeden nie błyszczy. Mimo wszystko, mimo tych deficytów, zespół jakoś wygląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?