- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1603 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1603 Culés
0
Spoko te nowe losowanie, aczkolwiek fajnie jak raz taką tabelę dla testów rozegranoby systemem szwajcarskim.
2
@misterio Logistycznie trudny byłby system szwajcarski z racji tego, że znasz rywala dopiero po zakończeniu rundy. Niekiedy mecze są co tydzień teraz w LM, więc na 6-7 dni przed meczem dopiero byłoby wiadomo kto i gdzie gra. dla kibiców którzy chcieli np. by pojechać na taki mecz to problem byłby.
0
@priest9999 przy wyjazdowych to fakt, ale na domowe to raczej nie problem, przy założeniu, że poza dolosowaniem drużyny z podobny punktacją musi być zachowana liczba home/away i na przemian.
1
@misterio Właśnie zachowanie liczby home/away też byłoby potencjalnie problemem, bo np. masz 2 drużyny z taką sama liczbą pkt które nie grały jeszcze ze sobą, a mecze w poprzedniej kolejce grały u siebie. W teorii powinny grac na wyjezdzie, ale jedna z nich musi grac teraz u siebie. W szachach jak jest system szwajacarski to też zdarza się że grasz 2 razy pod rząd białymi/czarnymi właśnie z uwagi na równą ilość pkt. Plus jeszcze kwestia samej ligi krajowej teraz jak np. masz mecz we wtorek w LM to liga ustala Ci mecz w kolejce w sobotę. Teraz dowiesz sie z kim grasz dopiero w środę, więc co z meczem ligowym? Co gorsza dochodzi jeszcze kwestia co jak masz kolejkę z drużyną z LKE, która gra w czwartek, a tobie system losuje mecz we wtorek, ktoś by musiał grac w odstępstwie 2 dni, co jest słabe. Mecze ligowe masz z wyprzedzeniem kilkutygodniowym znane, bo terminarz samej LM jest znany i wiadomo kto gra we wtorek, a kto w srode.