- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1673 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1673 Culés
8
Kojarzycie, czy w polskiej kinematografii była lepsza intryga, niż ta związana z jedną z tulczyńskich ojcowizn - dokładnie pana Walenciaka? (Jak ktoś o dziwo nie zna, to spoiler niżej).
__________________________________
Chodzi o wątek, gdzie Janusz Tracz doniósł na niego do organów administracji państwowej, że ten nielegalnie wyciął drzewa na swoim polu, co było zresztą zgodne z prawdą. Pan Walenciak dostał taką grzywnę, że zwaliła go ona z nóg i nie był w stanie się pozbierać. W efekcie ziemia i chałupa trafiła na licytacje komorniczą, całą wieś pod przewodnictwem księdza proboszcza Antoniego zbierała pieniądze, co by się zgadzało i ziemi chłopu nie odebrali. Nikt nie domyślał się, że to robota Tracza (czytane od tyłu dawało "czart"), który przebił ofertę wszystkich, zdobył co chciał, a w chałupie celem ostatecznego upodlenia niepokornego rolnika otworzył burdel o nazwie "Ojcowizna".
Według mnie nie i długo nie będzie.
0
@Ojciec5tkidzieci i cyk zgłoszony za spoiler
Edit. Haha xD serio dodałeś ten dopisek ? :D
1
@Rust_Cohle ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Edit./ Wole dmuchać na zimne. :P
1
@Ojciec5tkidzieci Podobno Batman z Ligą Sprawiedliwych zamierzali się zmierzyć z Traczem, ale zaraz odpuścili kiedy zobaczyli z kim mają do czynienia.
1
@Ojciec5tkidzieci Klasyka. W Vinci też była zacna intryga.
1
@Ojciec5tkidzieci Pamiętam ten wątek, oglądałem go kilkukrotnie, jednym z tych też lepszych był to jak Tracz załatwił tzw. informatyka. Szkoda, że Plebanię zdjęli a taki Klan jest do tej pory...