- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
2
(Aktualizacja 13;09) Pierd...ogluty. Wg Transfermarket, Leao jest wart 90 mln euro. Nie mają 60 mln na Williamsa a chcą kupić Leao? Co oni palą w tym Mundo Deportivo.
2
@Crema Catalunya pewnie mysla ze rozloza go im go na 24 raty xD
0
@Crema Catalunya lewe faktury towarzyszu naczelniku
0
@Crema Catalunya rozloza platnosc tak chyba wiekszosc klubow robi
0
@Crema Catalunya A ty kolego masz male pojecie o transferach... Klauzula za Nico musi byc wplacona jednym przelewem, zas zakup przy negocjacji z klubem moze zostac rozlozony na raty wiec dla nas latwiej jest kupic Leao za 90 baniek przy rozlozeniu go na 3 raty po 30 mln niz Nico przy platnosci 60 mln na raz.
0
@zygzakmaklini Tak jak napisał kolega wyżej. Na 24 raty? Milan to nie Media Expert. W zeszłym roku Milan pierwszy raz od wielu lat zakończył finansowy rok na plusie. Więc nie sadzę żeby poszli na taki układ, w szczególności że lukę po Leao będzie trzeba kimś zapełnić.
0
@Crema Catalunya to też kupią na raty XD
0
@homeins Milan nie sprzeda Leao za 90 milionów a już napewno nie na tym etapie okienka. Jeśli PSG wykluczyło ten transfer bo był za drogi to wiele mówi o tym jakich pieniędzy Milan za niego wymaga.
0
@homeins Problem polega na tym, że Barcelona jest nie oszukujmy się...mało wiarygodna jeżeli chodzi o finanse. Kupili Olmo, nikt z klubu nie chce odejść, dziwne dźwignie finansowe i umowy. Myslisz, że Milan pójdzie na te 3 x 30 mln? Bądźmy poważni.
0
@Crema Catalunya Oczywiscie ze nie pojdzie na to, ale mowie ci fakty czyli latwiej nam kupic Leao rozkladajac to na raty niz Nico za ktorego trzeba zaplacic od razu w jednej transzy...
0
@Bajson Nikt nie twierdzi, ze Milan go sprzeda za 90 mln... To tylko przyklad ze latwiej jest nam kupic pilkarza nawet "drozszego" od Nico bo przy negocjacjach z klubem jestesmy w stanie rozlozyc platnosc w ratach