- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
10
1) Aleksandra Jarecka, czyli ta Pani, która wyciągnęła brąz dla Polski w szermierce, prawie nie pojechała na Igrzyska, ponieważ miała 3. miejsce w kwalifikacjach, ale musiała walczyć z osobą, która miała 5. miejsce ze względu na to, ze tak zdecydował dyrektor sportowy i związek - co było złamaniem regulaminu.
https://streamable.com/abw9il
2) Trener nie wystawił najwyżej sklasyfikowanej Julii Piotrowskiej w jej koronnej konkurencji (karabin dowolny trzy postawy), która podobno miała duże szanse na medal, a wystartowała jego żona Aleksandra Pietruk.
https://sport.interia.pl/paryz-2024/news-burza-po-ogloszeniu-kadry-na-igrzyska-internet-wrze-wylal-si,nId,7624033#ref
3) Tuż przed wyjazdem koni polskich WKKW-stów z Jardy do Paryża podjęta została decyzja o zmianie w podstawowym składzie zespołu - Kamiński za Warszawskiego. Kim jest Kamiński? Synalkiem prezesa. Tłumaczyli to tym, że konie były zmęczone XD
https://www.swiatkoni.pl/kaminski-za-warszawskiego
W tej Polsce się nigdy nic nie zmieni. Nawet w takim sędziowaniu, bo wszędzie łapę trzymają leśne dziadki. W Okręgowych związkach piłki nożnej przepychani są sędziowie, którzy wchodzą w tyłek tym wyżej postawionym...
1
@Zoker Podejrzewam, że wnikliwe śledztwo w innych dyscyplinach dałoby jeszcze ciekawsze smaczki. Ale przecież trzeba więcej wuefu w szkołach.
1
@Zoker mówił o tym wczoraj komentator xd
0
@Cvzx Już za zawiesili? xd
0
@Cvzx Wiem, wrzucałem wczoraj.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14686597#comment-14686597