La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

5

Oby wyszedł z tego finał.


3

@NeroTFP1 wydaje się, że tylko ta Collins może przeszkodzić. Kerber z Osaka dobrze też grała. No ale pogoda będzie ważna i zamknięty dach. Bo wyraźnie widać że Idze zamknięty dach przeszkadza a od jutra przelotnie ma padać

3

@NeroTFP1 świetnie to wygląda

2

@NeroTFP1 medal oby wpadl - wszystko dobrze sie uklada

0

@tbas Collins na ziemi? Tylko raz w 1/4 French Open

1

@NeroTFP1 Szczerze? Może lekceważę rywalki ale Iga Świątek pojechała tam po złoto i mimo iż medal to medal to wszystko poza złotem będzie porażką tym bardziej kiedy przypomnimy sobie ostatnie trzy turnieje French Open.

0

@mekston ale to olimpiada nigdy nie wiadomo. Gra ostatni sezon i gra stylem którego Iga nie lubi. Rumunia nigdy meczu nie wygrała na Olimpiadzie a ile problemów przez to że atakowała

0

@Stinger_ jeszcze ile rywalek sie wysypało

0

@mekston Dokładnie. Nie chcę żadnej lekceważyć ale tutaj w tej sytuacji złoto to wręcz coś co musi się wydarzyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?