- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1203 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
23 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1203 Culés
0
Kontuzja Araujo mocno komplikuje plany Barcelony - nie można za bardzo go teraz sprzedać (a jeżeli byśmy chcieli, to jest właściwe okienko do tego), dawanie nowego (wysokiego) kontraktu dla zawodnika, który pewnie 3 sezon z rzędu rozegra coś w okolicach 60% możliwych minut mija się z celem. Ciężki "orzech" do zgryzienia, bo niestety przez te częste urazy moim zdaniem nie zasłużył na wysoki kontrakt jakiego oczekuje, bo potencjalnie może się za chwilę posypać jak Umtiti.
Ferrana czy de Jonga nikt po prostu nie chce na rynku i nie są to niestety opcje na sprzedaż. Ferrana musielibyśmy sprzedać min. za 30 mln, żeby budżet wyszedł na "0", a w przypadku de Jonga przeszkodą jest przede wszystkim astronomiczna pensja.
Pedri również przez kontuzje nie jest zawodnikiem, za którego otrzymamy satysfakcjonującą kwotę na poziomie 50-60 mln.
Z tego też względu jedynym piłkarzem na którym jako tako możemy zarobić jest Raphinhia, ale ten nie chce się ruszyć do Arabii, a tutaj sens sprzedaży jest jedynie przy kwocie bliskiej 75-80 mln (zostało ok 35 mln "amortyzacji").
Resztę wartościowych zawodników chcemy zatrzymać lub jest to mało wartościowy "szrot" w aspekcie ekonomicznym. Do dyskusji ew. pozostaje sprzedaż Christensena i Kounde, ale raz, że mają dużo lepsze zdrowie od Araujo, dwa Christensen przez wiek nie jest tak wiele warty rynkowo co Araujo, a po trzecie Kounde to jednak prawy obrońca, a jego sprzedaż by oznaczała konieczność znalezienia pewnie drogiego zastępcy, czyli zysk z operacji mały, chyba że Cancelo udałoby się tanio zakupić.
Przez te wszystkie aspekty ciężko widzę tak potrzebne nam transfery w osobach Nico Williamsa i Stanislava Lobotki.