- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
0
Czy według was, prawdziwy mężczyzna musi mieć umiejętności i charakter, żeby obronić swoją rodzinę i siebie przed ewentualnym agresorem? Co sądzicie o mężczyznach, którzy nie reagują w takich sytuacjach?
1
@Arden Co rozumiesz przed ewentualnym agresorem? Typ robi awanturę w kolejce do kasy czy typ celuje do Was z broni w ciemnej ulicy?
0
@Danny Gaucho mówię o Polsce, gdzie raczej nikt bronią na ulicy nie strzela. U nas jak już są awantury, to głównie rękoczyny.
3
@Arden archetypowy mężczyzna tak, ale obecnie to się nazywa 'toksyczna męskość' xD
0
@Arden Ja, sądzę że większość z nas by nie zareagowała w sytuacjach konfrontacyjnych.Bo to po prostu różnie bywa, jak to było nie tak dawno temu z pewną Białorusinką.
2
@Arden, moim zdaniem prawdziwy mężczyzna powinien być agresorem, wtedy nie musi bronić, a tylko skutecznie atakować
5
@Arden Może jestem starą konserwą, która nie ogarnia obecnych czasów, ale dla mnie facet, który nie staje w obronie własnej rodziny jest zwykłą pi*#ą.
3
@Arden prawdziwy mężczyzna to taki, przy którym jego rodzina czuje się bezpiecznie.
1
@Arden Własną rodzinę tak, obcą mi osobę - nie wiem, czy to jednak nie za duże ryzyko i czy warto ryzykować.
1
@Arden odpowiedź jest tylko jedna słuszna i polecam zapamiętać tą zasadę każdemu: "Jest moment kiedy każdy chłopiec zdaje sobie sprawę, że nikt nie przyjdzie mu pomóc lub go uratować i wtedy staje się mężczyzną. Część chłopców nigdy sobie tego nie uświadamia i zostają dziećmi na zawsze."
Jeśli zadajesz takie pytanie to chyba jesteś jeszcze bardzo młody - mężczyzna zawsze broni rodzinę bo to świętość, a dziecko ucieknie.
PS: nie każda obrona rodziny to musi być przemoc (agresja może być pasywna lub aktywna), a pomoc w bezpiecznym oddaleniu rodziny od "problemu" też jest wyrazem męstwa.
0
@JarekS Ja doskonale wiem, co robić w tego typu sytuacjach, bo sporo przeszedłem w tym swoim życiu. Zapytałem was po prostu o zdanie i jak wygląda wasze podejście w sytuacji "kryzysowej".
1
@Arden Prawdziwy mężczyzna ponoć potrafi rozwiązać każdą sytuację nie używając siły. Ja wbrew pozorom do nich nie należę.