- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 904 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 904 Culés
25
Piękny kraj Mbappetów, przegrywają to demolują ulice, wygrywają to demolują ulice. W sumie nawet mi tych Francuzów nie żal, sami sobie wybierają afrykę w europie.
0
@Uukasz_93 Oj tam, zamieszki elitom nie przeszkadzają
0
@Uukasz_93 To samo nas czeka :P
2
@tadzik447 jak tylko będziemy sprowadzać do kraju tanią siłę roboczą z dawnych kolonii przez dziesięciolecia i zrobimy do tego te same błędy to Francuzi to tak
3
@Bykunn a tych kolonii mieliśmy tyleeeee że aż głowa mała :D
8
@SelloutCrowd niemcy też nie mieli kolonii co nie przeszkodziło im w doprowadzeniu do takiej samej sytuacji jak we Francji
1
@Bykunn Przecież są do nas sprowadzani inżynierowie, doktorzy, kobiety w ciąży i małymi dziećmi. To nie trwa długo, a są coraz częstsze przypadki łamania przez nich prawa, a będzie się to tylko nasilać
1
@tadzik447 bzdura. Nie ma najmniejszej szansy żeby doprowadzić do takiej sytuacji jak we Francji. Z wielu względów
Ps nie twierdzę że problem masowej migracji nas ominie. Nie ma takiej możliwości. Ale nie będzie aż tak nasilony jak na Zachodzie Europy
2
@Bykunn No nie wiem. Jeden morderca już się znalazł. I to zabił wojskowego na granicy
0
@MysticCat co za bzdury, poczytaj ile kolonii niemcy mieli choćby w samej afryce
0
@SelloutCrowd tak, Niemcy byli w posiadaniu terenów obecnego Togo, Ghany, Nigeriai, Kamerunu, Burundii, Rwandy, Tanzanii i Namibii. I pewnie dlatego teraz najwięcej jest tam Turków, Syryjczyków i Marokańczyków. Na pewno wpływ na to miały kolonie w wyżej wymienionych krajach