La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

4

Mr Wimbledon @barcelonaLM @mekston


1

@Encore Najlepszy jednoręczny backhand w historii.Szkoda że takich tenisistów grających w ten sposób już nie ma.

0

@FcPortoFan1999 nie wiem czy najlepszy, oczywiście Fed znany z niego, ale Wawrinka chyba lepszy backhand. Szkoda, że neobackhand Feda dopiero wszedł na korty w 2017

0

@barcelonaLM Patrząc na liczbę wygranych turniejów, to jak najbardziej najlepszy.Wawrinka, miał bez wątpienia bardziej skuteczny backhand od mniej więcej 2014 roku, ale jednak Federer był niedościgniony w tej kwestii.

0

@FcPortoFan1999 ale przeciez jednoreczny backhand to tylko jedno z wielu zagran

Fed mial lepszy forehand, lepsza gre przy siatce, lepszy magic touch, lepszy serwis

0

@mekston Tylko ono jest wyjątkowe, bo o wiele trudniejsze od klasycznego dwuręcznego backhandu.

0

@FcPortoFan1999 tak ale tutaj porównujemy z backhandem Stana

A sama liczba wygranych turniejow to nie tylko tylko jedno zagranie a wiele i akurat tamte wiele Fed mial lepszych

0

@mekston Backhand Stana, niewątpliwie w ostatnich latach tych dwóch Panów przynosił o wiele więcej punktów i był skuteczniejszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?