- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
1
Ciekawe, że na euro do tej pory ( o ile nie zapomniałem o czyms), żaden zawodnik nie strzelił więcej niż 1 bramki w meczu. Ogólnie klasyfikacja strzelców wygląda średnio.
Kogo uważacie za faworyta do nagrody najlepszego strzelca?
I do tej pory, kogo uważacie, za najlepszego zawodnika, bramkarza i jaką drużynę typujecie na zwycięzcę mistrzostw i jak mocno zmieniły się wasze typy między obecnym etapem mistrzostw a tego co uważaliście przed czym turniejem?
Ja np. Uważałem, że zwycięża Francuzi a dziś nie daje im większych szans, Mbappe królem strzelców też prawdopodobnie nie zostanie :)
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@gorgota Francja może to wziąć. Niby są nieszczególni, ale powolutku wszystkich odprawiają. Indywidualnie mają potworną jakość, a w defensywie trudno ich ugryźć.
To zespół turniejowy z wielkim doświadczeniem.
Wg mnie są lepsi od Portugalii. Ale tu może być na styku.
Niemcy są silne, Hiszpania jest mocna, jednak obstawiam, że Yamal i Nico są zbyt mało doświadczeni by wziąć turniej.
Z drugiej strony drabinki może zdarzyć się wszystko, tacy Szwajcarzy mają wszystko by wyeliminować tak tragicznie grającą ofensywnie Anglię.
Zakładam też, że Austria weźmie mecz z chaotyczną Turcją.
2
@Comentateiro Mimo wszystko uważam, że Francja się na kimś wyłoży przed finałem :D
Szwajcarów szczerze mówiąc, typuje ze mogą powalczyć nawet o final, bo są chyba po słabszej stronie drabinki.
Ogólnie Szwajcarów zawsze można typować, że ograją kogoś mocniejszego i wyjdą z grupy.
A kogo uważasz do tej pory za najlepszego zawodnika i bramkarza?
Ja chyba do teraz postawiłbym na Nico i Mamardashviliego
2
@gorgota Pod tymi typami mogę się podpisać. Pierwszy jest w wielkiej formie, a drugi przechodził samego siebie.