La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

2

Portugalia - Niemcy/Hiszpania w 1/2. Nie możecie nam tego zabrać.

0

@barcelonaLM Po drugiej stronie mozliwe Francja vs Anglia

1

@Encore nie ma szans

0

@Encore Łatwo fest dla Francji..

1

@Encore tam to nie zdziwie się jak Anglicy polecą z taką grą - zdecydowanie najsłabiej się prezentują z top 5 liczących się ekip.

0

@barcelonaLM @mekston Mimo wszystko Anglia to Anglia.Oni na poprzednim Euro tez jakos nie zachwycali a finał zrobili a lepsza ta kadra jest niz poprzednia

1

@mekston Pod wodzą Sleepy Garetha, to Ja wcale nie Jestem pewien czy pokonają taką Szwajcarię..

1

@Encore zobaczmy też kogo Anglicy dostaną w 1/8 - potencjalnie mogą dostać kogoś z dwójki Holandia / Austria, a to nie byłoby wygodne

0

@barcelonaLM Nimce dostaną baty w ćwierćfinale, Francja to zbiór kalafiorów, a turniej wygra Hiszpania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?