- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
0
Casper Ruud trzeci rok z rzędu w 1/4 RG. Na ziemi pewny zawodnik.
Jeśli jednak Serb zagra jak w zeszłorocznym finale to z Norwega nie będzie co zbierać, w jego przypadku armaty są ograniczone w rywalizacji z Serbem.
Jeśli będzie zdrowy (w 5 secie absolutnie nie wyglądało, że cokolwiek jest problemem) to może Ruud seta ugra. Jeśli rzeczywiście są problemy to wtedy inny temat.
@Encore
0
@mekston W środę mecz o honor.
0
@FcPortoFan1999 Serb pewnie będzie chciał trochę szybciej skończyć ten mecz niż poprzednie. Jeśli zdrowy to może tak być, ale zobaczymy.
0
@mekston Stawiam że wyzdrowieje, a nawet jeśli nie to i tak wygra.Wiek jest po stronie Novaka.
0
@mekston A ja powiem odważnie Ruud 3:1
0
@Encore Jak Ruud, ugra seta to będzie już dobrze.
0
@FcPortoFan1999 Ruud jeszcze nie tak dawno pokonał Novaka na mączce
0
@Encore Masters 1000, to nie jest wielki szlem.Zwłaszcza w przypadku Djokovicia.
0
@Encore ale tego jednego seta to Serb go zmiótł, bilans 5-1 też mówi swoje.
Serb przed RG to inny Serb niż go nawet teraz widzimy. On wtapiał ze słabszymi - po prostu widać, że 100% na szlemy i pewnie na IO.
0
@mekston Dlatego stawiam na 3-0 dla Novaka.1 set, może jakiś szczęśliwy Ruudemu wpadnie.
0
@mekston @FcPortoFan1999 Ale Novak gra słaby turniej.On tak naprawde jest tutaj jeszcze żywy bo gral z jaśkami.On 5 setówki toczy z Musettim czy Cerundolo.Jesli głowa wytrzyma Ruudowi no to mysle ze ma spore szanse.
0
@Encore A najpewniej nie wytrzyma i od samego startu wyjdzie spięty na mecz.