La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1301 Culés

0

I niewykorzystane okazje Arki,zemściły się w 85 minucie golem na 2:1 dla Lechii.

0

@FcPortoFan1999 Arka po za ekstraklasa. Na bank ich Katowice za tydzień wyjaśnia. A w barażach już sił nie będzie i motywacji. Tak to jest jak się z Podbeskidziem remisuje. Życie

1

@tbas Jak zmarnują awans bezpośredni,to faworytem do awansu w barażach zdecydowanie nie będą..

1

@FcPortoFan1999 już lecą. GKS to w obecnej formie to i lechie by pokonał. Wygrywają też w końcówkach co pokazuje pewność siebie. Tak jak pisałem po Podbeskidziu, Arka jest na oparach, nie wierzę by nie przegrali za tydzień. Nie jestem ich jakimś tam kibicem, poprostu mam bliżej chciałem czasem syna zabrać na mecz ekstraklasy. Życie :)

0

@tbas Jak Arka ma awansować,to tylko teraz po jakimś remisie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?